WMF EMF

Mūsų partneriai:

Ispanija

(EMF EURO, EMF Euro 2016)
Vidutinis amžius: 29.11

Interneto svetainė: http://www.futbolrapido.es/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Gabriel RosVartininkas1993-06-0918581000
13Eloy MolinaVartininkas1983-09-2117678000
2Francisco Jose SanchezGynėjas1995-07-2518482000
4Christian UrbistondoGynėjas1979-08-1418180100
5Maties Ezequiel LopezGynėjas1987-06-2017369000
6Luiz MartinezGynėjas1981-07-2317570000
8Gabriel Ruiz VicenteSaugas1993-07-0818075100
14Sebastian BastidaSaugas1989-02-1617570000
19Vicente Antonio ZaragozaSaugas1990-01-0818177000
7Francisco Jose GarciaPuolėjas1992-10-2418180000
9Gonzalo LeonPuolėjas1994-01-1517880100
10Jonatan MartinezPuolėjas1994-02-1718582000
11Patricio DiazPuolėjas1992-04-1118078100

Sezono įvykiai (EMF EURO, EMF Euro 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-221Lietuva - Ispanija1:3
22016-08-242Ispanija - Prancūzija1:3
32016-08-253Rumunija - Ispanija1:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
EMF EUROEMF Euro 2016Ispanija3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Rumunija321063+37
2Ispanija31115504
3Lietuva310257-23
4Prancūzija310267-13

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Radu Marian Burciu Komanda:Rumunija
3 Varžybų:3
Elie Dohin Komanda:Prancūzija
3 Varžybų:3
Pavelas Smolkovas Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Edvinas Mučinis Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Gabriel Tanase Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gabriel Ruiz Vicente Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3
Nicolas Huertos Komanda:Prancūzija
1 Varžybų:3
Justinas Zagurskas Komanda:Lietuva
1 Varžybų:3
Bogdan Andrei Chiper Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gonzalo Leon Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Regis Giraldo Komanda:Prancūzija
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija