WMF EMF

Mūsų partneriai:

Rumunija

(EMF EURO, EMF Euro 2016)
Vidutinis amžius: 31.98

Interneto svetainė: http://www.campionateminifotbal.ro/

Pasiekimai: miniEURO 2012 Moldova Čempionai, miniEURO 2013 Graikija Čempionai.
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Bogdan RadulescuVartininkas1979-12-19198695000
12Vlad GheteVartininkas1991-04-2917085000
13Toader MarciucVartininkas1974-03-06188105000
2Stefan StingaGynėjas1989-07-3117067000
3Mircea PopaGynėjas1988-02-2718474000
7Toma VinceneGynėjas1990-05-2517370000
8Nicolae ConstandanaGynėjas1979-02-2518684000
14Radu PisicaGynėjas1992-11-2817874000
19Ionut PanainteGynėjas1990-07-1518880000
4Sebastian Petrisor VasileSaugas1991-11-0716969100
5Georgian Alin BalanSaugas1989-12-1517470000
6Ciprian Ionut UrsuSaugas1984-06-1016660000
9Bogdan Andrei ChiperSaugas1980-07-1118590100
10Radu Marian BurciuSaugas1984-08-1917165300
11Cosmin Gabriel CraciunSaugas1986-03-1817778000
15Eugen Valentin VladSaugas1996-02-1017473000
16Sergiu CostinSaugas1978-11-2118480000
17Gabriel TanaseSaugas1981-05-2818680100
18Dragan Robert PauleviciSaugas1994-10-0917874000
20Catalin Ionel AnghelSaugas1993-08-0117874000

Sezono įvykiai (EMF EURO, EMF Euro 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-221Rumunija - Prancūzija3:1
22016-08-232Rumunija - Lietuva2:1
32016-08-253Rumunija - Ispanija1:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
EMF EUROEMF Euro 2016Rumunija3600Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2014Rumunija31110Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Rumunija321063+37
2Ispanija31115504
3Lietuva310257-23
4Prancūzija310267-13

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Radu Marian Burciu Komanda:Rumunija
3 Varžybų:3
Elie Dohin Komanda:Prancūzija
3 Varžybų:3
Pavelas Smolkovas Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Edvinas Mučinis Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Gabriel Tanase Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gabriel Ruiz Vicente Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3
Nicolas Huertos Komanda:Prancūzija
1 Varžybų:3
Justinas Zagurskas Komanda:Lietuva
1 Varžybų:3
Bogdan Andrei Chiper Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gonzalo Leon Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Regis Giraldo Komanda:Prancūzija
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija