WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(TOP 16 Finalas, 2016 m. TOP 16)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 32.91

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282000
Maksim AfanasjevSaugas1987-07-16100
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878300
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082000
Osvald DunovskijSaugas1986-01-1217771000
Darius JuškaSaugas1983-10-28200


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019Eagle Team-Žibintas (Vilnius)72520Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)220070+76
2Nemėžis210163+33
3FK Merkys (Varėna)00000000
4FK Jieznas2002212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
Grupė:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
FotoInformacija
Ignas Kirsnys Komanda:FK Fortitudo
10 Varžybų:3
Ernestas Kenstavičius * Komanda:FC Futurama
8 Varžybų:6
Laimonas Šapas Komanda:FC Futurama
5 Varžybų:6
Audrius Plytnikas Komanda:FK Merkys (Varėna)
4 Varžybų:2
Andžej Prokopovič Komanda:Pažanga
4 Varžybų:3
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4
Mantas Pocius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:4
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
4 Varžybų:5
Mantas Kašelionis Komanda:FK RESE (Alytus)
3 Varžybų:4
Jevgenij Učajev Komanda:Nemėžis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
FotoInformacija

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija