WMF EMF

Mūsų partneriai:

El Dorado (Vilnius)

(TOP 16 Finalas, 2016 m. TOP 16)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas, Marius Motiejūnas

Vidutinis amžius: 28.72

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/?fref=ts

2017 metais Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo 6x6 Taurės ČEMPIONAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Gintaras Repšas *Vartininkas1995-01-01000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-1718978100
Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575000
Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
Deividas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718380000
Darius PupliauskasSaugas1988-10-2717675200
Deividas ReimarisSaugas1997-09-13100
Nikita JuščenkoSaugas1988-03-0518682300
Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275400

Sezono įvykiai (TOP 16 Finalas, 2016 m. TOP 16)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-09-171Nemėžis - El Dorado (Vilnius)0:1
22016-09-172El Dorado (Vilnius) - FK Jieznas6:0
32016-09-173FK Merkys (Varėna) - El Dorado (Vilnius)
42016-09-171/4 finaloEl Dorado (Vilnius) - FK RESE (Alytus)0:0 (3:1)
52016-09-171/2 finaloEl Dorado (Vilnius) - FK Arsenalas (Kaunas)3:1
62016-09-17finalasEl Dorado (Vilnius) - FC Futurama1:1 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018El Dorado (Vilnius)136491Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017El Dorado (Vilnius)1158102Detali istorija
EMF Champions League2017 Terme ČatežEl Dorado (Vilnius)3400Detali istorija
Baltic Clubs CUPAlytus 2018El Dorado (Vilnius)6973Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017El Dorado (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015El Dorado (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)61100Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)4600Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEl Dorado (Vilnius)3600Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEl Dorado (Vilnius)51700Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)3800Detali istorija
Telšių Etapas2015 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija
Kėdainių Etapas2016 m. etapasEl Dorado (Vilnius)61600Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)220070+76
2Nemėžis210163+33
3FK Merkys (Varėna)00000000
4FK Jieznas2002212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
Grupė:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
FotoInformacija
Ignas Kirsnys Komanda:FK Fortitudo
10 Varžybų:3
Ernestas Kenstavičius * Komanda:FC Futurama
8 Varžybų:6
Laimonas Šapas Komanda:FC Futurama
5 Varžybų:6
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4
Audrius Plytnikas Komanda:FK Merkys (Varėna)
4 Varžybų:2
Andžej Prokopovič Komanda:Pažanga
4 Varžybų:3
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
4 Varžybų:5
Mantas Pocius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:4
Mantas Kašelionis Komanda:FK RESE (Alytus)
3 Varžybų:4
Jevgenij Učajev Komanda:Nemėžis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2016 m. TOP 16
FotoInformacija

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija