SOCCA

Mūsų partneriai:

FK Tukums 2000 (Tukums)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Alytus 2018)
Komandos vadovas: Kristaps Dišlers

Komandos treneris: Rudolfs Freimanis

Vidutinis amžius: 27.59


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tomas LažeVartininkas2000-11-0918684000
Arvis ŠvėdersVartininkas1992-04-18189110000
Edijs JokstsGynėjas1992-07-2119595100
Martinš ŠverinsGynėjas1993-09-0717984000
Edgars JėgersGynėjas1988-09-2417882010
Artis OstrovskisGynėjas1993-01-3118080000
Sandijs JokstsGynėjas1995-08-1818598200
Rihards ZeilisGynėjas1993-02-0817973000
Mikelis ReinfeldsPuolėjas1992-05-2117884000
Dzintars TitkovsPuolėjas1991-08-1717590000
Gvido TrampedahsPuolėjas1989-02-0517968000
Matiss ŠteimanisPuolėjas1992-04-0517970000
Kristaps StivrinieksPuolėjas1990-04-1719279000
Sandris CirulisPuolėjas1985-12-0817678010
Andris SarvaPuolėjas1993-01-2318284000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018FK Tukums 2000 (Tukums)4320Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017FK Tukums 2000 (Tukums)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016FK Tukums 2000 (Tukums)3000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Deividas Karpavičius * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
5 Varžybų:6
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
4 Varžybų:4
Oleksii Drobiazko Komanda:FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2 Varžybų:4
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Igor Voštšilenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
2 Varžybų:4
Martinš Kalinčenko Komanda:FK Nica (Nica)
2 Varžybų:4
Sigitas Jančiauskas Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Martynas Biržinis Komanda:FK RESE (Alytus)
1 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 0
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Artūrs Šternbergs Komanda:FC Nikers (Kuldiga)
1 1
Rodion Ovsijenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Dmiti Topilskiy Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Deividas Piliukaitis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Valerijs Petrovs Komanda:Amoko/FK02 (Riga)
0 2
Artūras Armonas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija