WMF EMF

Mūsų partneriai:

FK Tukums 2000 (Tukums)

(Baltic Clubs CUP, Alytus 2018)
Komandos vadovas: Kristaps Dišlers

Komandos treneris: Rudolfs Freimanis

Vidutinis amžius: 26.51


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Arvis ŠvėdersVartininkas1992-04-18189110000
Tomas LažeVartininkas2000-11-0918684000
Rihards ZeilisGynėjas1993-02-0817973000
Edijs JokstsGynėjas1992-07-2119595100
Martinš ŠverinsGynėjas1993-09-0717984000
Sandijs JokstsGynėjas1995-08-1818598200
Edgars JėgersGynėjas1988-09-2417882010
Artis OstrovskisGynėjas1993-01-3118080000
Mikelis ReinfeldsPuolėjas1992-05-2117884000
Dzintars TitkovsPuolėjas1991-08-1717590000
Gvido TrampedahsPuolėjas1989-02-0517968000
Matiss ŠteimanisPuolėjas1992-04-0517970000
Kristaps StivrinieksPuolėjas1990-04-1719279000
Sandris CirulisPuolėjas1985-12-0817678010
Andris SarvaPuolėjas1993-01-2318284000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Clubs CUPAlytus 2018FK Tukums 2000 (Tukums)4320Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017FK Tukums 2000 (Tukums)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016FK Tukums 2000 (Tukums)3000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Deividas Karpavičius * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
5 Varžybų:6
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
4 Varžybų:4
Sigitas Jančiauskas Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5
Oleksii Drobiazko Komanda:FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2 Varžybų:4
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Igor Voštšilenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
2 Varžybų:4
Martinš Kalinčenko Komanda:FK Nica (Nica)
2 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Martynas Biržinis Komanda:FK RESE (Alytus)
1 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 0
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Artūrs Šternbergs Komanda:FC Nikers (Kuldiga)
1 1
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rodion Ovsijenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Artūras Armonas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Dmiti Topilskiy Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Deividas Piliukaitis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Valerijs Petrovs Komanda:Amoko/FK02 (Riga)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija