WMF EMF

Mūsų partneriai:

FC Concrete (Tallinn)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Alytus 2018)
Komandos vadovas: Vladislav Topilskiy

Vidutinis amžius: 30.28


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Aleksandr Vtorushin GK/MFVartininkas2000-08-23000
Oleh KulinichVartininkas1970-03-01000
Denis SkliarenkoGynėjas1987-03-25000
Dmiti TopilskiyGynėjas1999-03-09020
Maksim KlefasGynėjas1984-05-27010
Igor VoštšilenkoSaugas1991-07-21210
Sergei BalbutskiSaugas1991-07-25000
Rodion OvsijenkoSaugas1987-10-24120
Vladislav TopilskiySaugas1992-11-18000
Roman KuzmichPuolėjas1988-10-22000
Aleksandr KuzmichPuolėjas1987-10-29000

Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Alytus 2018)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-08-042El Dorado (Vilnius) - FC Concrete (Tallinn)2:2
22018-08-043FC Concrete (Tallinn) - FK Nica (Nica)1:3
32018-08-054FC Nikers (Kuldiga) - FC Concrete (Tallinn)2:0
42018-08-055FC Concrete (Tallinn) - FK Arsenalas (Kaunas)0:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018FC Concrete (Tallinn)4360Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Deividas Karpavičius * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
5 Varžybų:6
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
4 Varžybų:4
Sigitas Jančiauskas Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5
Oleksii Drobiazko Komanda:FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2 Varžybų:4
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Igor Voštšilenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
2 Varžybų:4
Martinš Kalinčenko Komanda:FK Nica (Nica)
2 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Martynas Biržinis Komanda:FK RESE (Alytus)
1 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 0
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Artūrs Šternbergs Komanda:FC Nikers (Kuldiga)
1 1
Rodion Ovsijenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Dmiti Topilskiy Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Deividas Piliukaitis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Valerijs Petrovs Komanda:Amoko/FK02 (Riga)
0 2
Artūras Armonas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija