WMF EMF

Mūsų partneriai:

El Dorado (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas, Marius Motiejūnas

Vidutinis amžius: 28.56

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/?fref=ts

2017 metais Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo 6x6 Taurės ČEMPIONAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Tomas MolnikasVartininkas1996-06-1718978000
41Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670110
9Deividas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718380200
17Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676300
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575110
Robert DereviagoGynėjas1995-08-0918876210
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218985000
26Laurynas ŠimkusSaugas1988-07-21000
Karolis MikutavičiusSaugas1994-02-0117572000
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275911
8Edvinas MučinisPuolėjas1995-07-30185761421
10Deividas ReimarisPuolėjas1997-09-13210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682820
21Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-2717675710
Aringas StreckisPuolėjas1992-07-2318282900


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018El Dorado (Vilnius)136280Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017El Dorado (Vilnius)1158102Detali istorija
EMF Champions League2017 Terme ČatežEl Dorado (Vilnius)3400Detali istorija
Baltic Clubs CUPAlytus 2018El Dorado (Vilnius)6973Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017El Dorado (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015El Dorado (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)61100Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)4600Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEl Dorado (Vilnius)3600Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEl Dorado (Vilnius)51700Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)3800Detali istorija
Telšių Etapas2015 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija
Kėdainių Etapas2016 m. etapasEl Dorado (Vilnius)61600Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1110015718+3930
2Eagle Team-Žibintas (Vilnius)119025124+2727
3FK RESE (Alytus)119027129+4227
4El Dorado (Vilnius)118216318+4526
5FK Arsenalas (Kaunas)115243919+2017
6FK Rytas (Vilnius)115244444017
7FK Imsrė (Jurbarkas)115153332+116
8FK Orfa (Panevėžys)114433434016
9FC Suoliukas (Klaipėda)114252648-2214
10FK Telšiai (Telšiai)114162639-1313
11FK Merkys (Varėna)113173442-810
12FK Riešė (Vilnius)112182542-177
13SC SANED (Joniškis)1110101359-463
14FC OSS (Plungė)1100112189-680

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
26 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
25 Varžybų:11
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
20 Varžybų:11
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
17 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
15 Varžybų:9
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
12 Varžybų:9
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
12 Varžybų:9
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
11 Varžybų:4
Artiom Spelman Komanda:FK Merkys (Varėna)
11 Varžybų:6
Darius Kavaliauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 2
Salvijus Vidrinskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 3
Nerijus Volkovas (išregistruotas) Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1
Pavelas Pelakauskas Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija