WMF EMF

Mūsų partneriai:

El Dorado (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas, Povilas Junevičius

Vidutinis amžius: 28.31

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Tomas MolnikasVartininkas1996-06-1718978000
41Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670110
9Deividas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718380200
17Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676300
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575110
Robert DereviagoGynėjas1995-08-0918876210
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218985000
26Laurynas ŠimkusSaugas1988-07-21000
Karolis MikutavičiusSaugas1994-02-0117572000
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275911
8Edvinas MučinisPuolėjas1995-07-30185761421
10Deividas ReimarisPuolėjas1997-09-1317465210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682820
21Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-2717675710
Aringas StreckisPuolėjas1992-07-2318282900


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018El Dorado (Vilnius)74460Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017El Dorado (Vilnius)1158102Detali istorija
EMF Champions League2017 Terme ČatežEl Dorado (Vilnius)3400Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017El Dorado (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015El Dorado (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)61100Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)4600Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEl Dorado (Vilnius)3600Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEl Dorado (Vilnius)51700Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)3800Detali istorija
Telšių Etapas2015 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija
Kėdainių Etapas2016 m. etapasEl Dorado (Vilnius)61600Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)77004010+3021
2FK RESE (Alytus)76014418+2618
3El Dorado (Vilnius)75114513+3216
4Eagle Team-Žibintas (Vilnius)75023316+1715
5FK Rytas (Vilnius)74033231+112
6FK Arsenalas (Kaunas)73221511+411
7FK Orfa (Panevėžys)73222523+211
8FC Suoliukas (Klaipėda)73221929-1011
9FK Imsrė (Jurbarkas)73042324-19
10FK Riešė (Vilnius)72141820-27
11FK Telšiai (Telšiai)72051432-186
12FK Merkys (Varėna)71061528-133
13SC SANED (Joniškis)71061339-263
14FC OSS (Plungė)70071254-420

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
19 Varžybų:7
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
17 Varžybų:5
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
16 Varžybų:7
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
15 Varžybų:7
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
9 Varžybų:5
Danas Kulišauskas Komanda:FK Orfa (Panevėžys)
8 Varžybų:7
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
8 Varžybų:7
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
8 Varžybų:5
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
8 Varžybų:5
Laurynas Danielius Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
8 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 2
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Nerijus Volkovas Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Vytautas Ramanauskas Komanda:FC OSS (Plungė)
0 2
Laurynas Danielius Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija