WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2018)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 29.84

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598010
Igoris JakovlevasVartininkas1989-06-28000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080010
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087100
Dainius PerednisGynėjas1989-11-2718085000
Martynas RumkisGynėjas1992-10-03200
Andrij NovikovGynėjas1991-12-30200
Valerij SkliarGynėjas1991-06-20200
Pavelas ŠarynskisGynėjas1984-07-10600
Bogdan KisilGynėjas1990-07-24000
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878811
Svajūnas SavickasSaugas1987-07-1217773100
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082320
Justinas ZagurskasSaugas1995-10-0917969000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000
Tadas Švaikevičius *Saugas1988-10-01610
Paulius SakalisSaugas1987-06-03177761300
Aleksandr LebedevSaugas1990-08-2918575210
Gediminas SkrockasSaugas1989-05-27185901000
Marius LinkevičiusSaugas1992-03-0418270000
Benas BuzevičiusSaugas1990-09-0819381000
Dariuš JankovskijPuolėjas1992-05-2718478200
Julius DranginisPuolėjas1985-10-0417173000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1310216324+3932
2Eagle Team-Žibintas (Vilnius)1310125829+2931
3FK RESE (Alytus)1310127832+4631
4El Dorado (Vilnius)138236526+3926
5FC Suoliukas (Klaipėda)136253955-1620
6FK Orfa (Panevėžys)135534338+520
7FK Arsenalas (Kaunas)136254524+2120
8FK Rytas (Vilnius)135445454019
9FK Imsrė (Jurbarkas)135263940-117
10FK Telšiai (Telšiai)134273654-1814
11FK Merkys (Varėna)134274346-314
12FK Riešė (Vilnius)133193047-1710
13SC SANED (Joniškis)1310121369-563
14FC OSS (Plungė)13021132100-682

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
30 Varžybų:13
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
26 Varžybų:11
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
20 Varžybų:13
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
18 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
15 Varžybų:11
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
13 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
13 Varžybų:11
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
13 Varžybų:11
Artiom Spelman Komanda:FK Merkys (Varėna)
11 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas (Vilnius)
10 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 3
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 2
Salvijus Vidrinskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 3
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
1 1
Nerijus Volkovas (išregistruotas) Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija