WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas, 2019)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 31.05

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Igoris JakovlevasVartininkas1989-06-28000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080520
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087000
Svajūnas SavickasGynėjas1987-07-1217773000
Martynas RumkisGynėjas1992-10-03000
Pavelas ŠarynskisGynėjas1984-07-10700
Deividas PetravičiusGynėjas1992-11-1518578000
Aleksandr LebedevGynėjas1990-08-2918575100
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082100
Artūras ŽarnovskisSaugas1986-05-17000
Marius LinkevičiusSaugas1992-03-0418270000
Gediminas SkrockasSaugas1989-05-2718590500
Pavelas PelakauskasPuolėjas1990-03-0217878300
Lech Pečuro *Puolėjas1990-05-2918170000
Paulius SakalisPuolėjas1987-06-0317776000
Dariuš JankovskijPuolėjas1992-05-2718478200
Tadas Švaikevičius Puolėjas1988-10-01100
Tomas Chomičius *Puolėjas1991-02-18000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019Eagle Team-Žibintas (Vilnius)92520Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
10 Varžybų:4
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:7
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
8 Varžybų:7
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
7 Varžybų:5
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:7
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
7 Varžybų:7
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Deividas Kuodis Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
6 Varžybų:5
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Edvinas Dubavičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 0
Vitalijus Barkevičius Komanda:FK Telšiai (Telšiai)
1 0
Mindaugas Žemaitaitis Komanda:FC Suoliukas (Klaipėda)
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija