SOCCA

Mūsų partneriai:

2020-10-05Lietuvos futbolo žvaigždė - AMBASADORIUS!Skaityti detaliau
2020-09-15Lietuvos futbolo legendų akivaizdoje Kauno „Arsenalas“ tapo Lietuvos čempionaisSkaityti detaliau
2020-09-11Finalinis etapas Jurbarke: kaip turnyrinė lentelė dar gali pasikeisti?Skaityti detaliau
2020-09-06Kauno „Arsenalas“ – favorito pozicijoje tapti Lietuvos mažojo futbolo čempionaisSkaityti detaliau
2020-09-04Kokia istorija bus parašyta čempionatui debiutuojant Prienuose?Skaityti detaliau
2020-08-31Lietuvos mažojo futbolo čempionate – trijų žirgų lenktynėsSkaityti detaliau
2020-08-28Antrasis ratas startuoja Varėnoje – revanšai ar antrosios pergalės?Skaityti detaliau
2020-08-17Įpusėjus Lietuvos mažojo futbolo čempionatui lyderio rolę išlaikė Kauno „Arsenalas“Skaityti detaliau
2020-08-14Pirmasis kartas Naujojoje Akmenėje - ko galime tikėtis iš šio etapo?Skaityti detaliau
2020-07-13Lietuvos mažojo futbolo čempionate – nauji lyderiai ir nosies lūžio nepabūgęs vartininkasSkaityti detaliau


Naujienų archyvas

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Ramūnas Savickas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija