SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Klaipeda City (Klaipėda)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2021
2021-09-11 15:00:00
Stadionas: Varėnos stad. II aikštė
Teisėjai: Artiom Gutovskij

2:4


FK Arsenalas (Kaunas)

Įvarčiai
0:1 04:00 Vaidotas Norkeliūnas *
Justas Vainikaitis1:1 04:00
Justas Vainikaitis2:1 22:00
2:2 25:00 Darius Karosas
2:3 41:00 Vaidotas Norkeliūnas *
2:4 44:00 Jaunius Mikalauskas

Įspėjimai
03:00 Karolis Vasiliauskas

Varžybose dalyvavo
Roman Abrašin
Vaidotas Juškus
Vitalij Gurejev
Vytautas Žukauskas
Donatas Stankevičius
Justas Adamas
Nedas Rupšys
Dmitrij Jakovlev
Artūras Mosejevas
Mantas Razonas
Arnas Dambrauskas
Justas Vainikaitis
Viktor Kleščionok
Paulius Grybauskas
Vaidotas Norkeliūnas *
Karolis Vasiliauskas
Jaunius Mikalauskas
Aistis Stanaitis *
Marius Šlaičiūnas
Mantas Pocius
Saulius Urbanavičius
Darius Karosas
Rokas Grybauskas
Josimar Bernal Gonzalez

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2022-05-28Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2022FC Klaipeda City (Klaipėda) - FK Arsenalas (Kaunas)0:0
2021-05-29Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2021FK Arsenalas (Kaunas) - FC Klaipeda City (Klaipėda)2:4

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2022
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Nikita Juščenko Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:3
Elvinas Derevenko Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
5 Varžybų:2
Jaroslav Borets Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:3
Renaldas Stankevičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
3 Varžybų:3
Nazar Čaus Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
3 Varžybų:3
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:3
Dalius Pinskas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
2 Varžybų:3
Armandas Žigas Komanda:FK Merkys (Varėna)
2 Varžybų:3
Viktor Kleščionok Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
2 Varžybų:3
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
2 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Justinas Jurčiukonis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
1 0
Renaldas Stankevičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 0
Tomas Jonyka Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
0 1
Aringas Streckis Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Kasparaitis Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artūras Mosejevas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Deividas Gražys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Nikita Juščenko Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Elvinas Derevenko Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija