Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Varžybų informacija
SC-FK Akmenė (Akmenė)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2022
2022-05-28 12:00:00
Stadionas:
Varėnos stad. I aikštė
Teisėjai:
Gediminas Mažeika
5:3
FC Klaipeda City (Klaipėda)
Įvarčiai
Stanislav Votentsev
1:0 01:00
Jaroslav Borets(išregistruotas)
2:0 11:00
2:1 13:00
Viktor Kleščionok
2:2 14:00
Viktor Novičenkin
2:3 17:00
Viktor Kleščionok
Nazar Čaus(išregistruotas)
3:3 21:00
Donatas Morkis
4:3 25:00
Donatas Morkis
5:3 42:00
Varžybose dalyvavo
David Grišin
Stanislav Votentsev
Lukas Jurgelis
Jaroslav Borets(išregistruotas)
Nazar Čaus(išregistruotas)
Donatas Morkis
Justinas Jurčiukonis
Faustas Gauronskas
Darijus Pocius
Artiom Komaščenko
Roman Abrašin
Vitalij Gurejev
Justas Adamas
Artūras Mosejevas
Mantas Šumskis
Dalius Pinskas
Denis Dobrijan
Viktor Kleščionok
Robertas Rimutis (išreg.)
Viktor Novičenkin
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2023-08-12
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2023
SC-FK Akmenė (Akmenė)
-
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
2023-07-01
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2023
FC Klaipeda City (Klaipėda)
-
SC-FK Akmenė (Akmenė)
2:5
2022-09-03
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2022
FC Klaipeda City (Klaipėda)
-
SC-FK Akmenė (Akmenė)
2:3
2021-08-14
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2021
SC-FK Akmenė (Akmenė)
-
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1:5
2021-06-19
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2021
FC Klaipeda City (Klaipėda)
-
SC-FK Akmenė (Akmenė)
5:0
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FSK Radviliškis (Radviliškis)
14
13
0
1
68
22
+46
39
2
FK Smūgis (Kaunas)
14
11
2
1
71
31
+40
35
3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
14
8
1
5
48
32
+16
25
4
FC Klaipeda City (Klaipėda)
14
6
2
6
43
42
+1
20
5
FK Arsenalas (Kaunas)
14
6
1
7
49
42
+7
19
6
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
14
5
2
7
30
34
-4
17
7
FK Alytus (Alytus)
14
2
0
12
29
73
-44
6
8
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
14
1
0
13
8
70
-62
3
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Turas 14
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2023-09-09
FSK Radviliškis (Radviliškis)
5:0
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2023-09-09
FK Arsenalas (Kaunas)
5:0
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2023-09-09
SC-FK Akmenė (Akmenė)
9:3
FK Alytus (Alytus)
2023-09-09
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
FK Smūgis (Kaunas)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Ignas Raštutis
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
24
Varžybų:
14
Taras Onufrak (išreg.)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
Varžybų:
7
Rokas Gedminas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
10
Varžybų:
8
Audrius Brokas
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
9
Varžybų:
10
Christianas Žilinskas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
7
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7
Varžybų:
14
Klaudijus Bagočius
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
11
Marius Baziulis
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
14
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
7
Varžybų:
14
Lukas Sendžikas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Lukas Rimkus
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Rokas Krušnauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Dmitrij Krupovič
Komanda:
FK Alytus (Alytus)
1
1
Vaidotas Juškus
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1
1
Rimvydas Karsokas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Karolis Gečas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
2
Karolis Vasiliauskas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Martynas Jurkūnas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Vaidotas Norkeliūnas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija