SOCCA

Mūsų partneriai:

2020-08-28

Antrasis ratas startuoja Varėnoje – revanšai ar antrosios pergalės?

Jau šį šeštadienį 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionate dalyvaujančios komandos susirinks į Varėnos miestą, kur bus sužaistas ketvirtasis čempionato etapas, pažymintis ir antrojo rato pradžią. Varėnos miesto stadione visos aštuonios komandos sužais po dvejas rungtynes su ekipomis, su kuriomis jau kartą žaidė. Taigi, vienos iš komandų sieks revanšo, o kitos – įrodyti savo pranašumą dar kartą.

 

Etapo šeimininkų Varėnos FK „Merkio“ lauks labai sunkus etapas. „Merkys“ turės žaisti prieš dvi šiuo metu pirmaujančias ekipas – antroje vietoje esančią „Jurbarko Imsrę“ ir vienu tašku daugiau turinčią bei pirmą vietą užimančią Kauno FK „Arsenalo“ komandą.

 

Be šių akistatų Varėnoje bus nemažai kovų tarp komandų, kurias skiria vos viena ar dvi pergalės, tad Varėnos etapas gali padėti komandoms šiek tiek padidinti savo persvaras prieš varžovus arba tas persvaras panaikinti. Iš tokių dvikovų reiktų paminėti Kauno „Hegelmann Minifoorball“ ir SC-FK „Akmenės“ akistatą ar tos pačios „Hegelmann Minifootball“ ir Vilniaus „Polivektrio“ rungtynes. 

12 valandos rungtynės: etapo šeimininkų Varėnos „Merkio“ laukia dvi sunkios rungtynės. Su 10 taškų penktoje vietoje esanti komanda pirmose savo rungtynėse žais prieš šiuo metu antroje pozicijoje esančią Jurbarko „Imsrę“.

 

Šios dvi komandos jau buvo susitikusios pirmajame etape, Šilalėje, ir tada „Imsrė“ nugalėjo „Merkį“ rezultatu 3:1. Visgi tąkart „Mekio“ žaidimas ir atrodė blankiai, komandai trūko ne tik jos generolo Dmitrij Krupovič, bet ir komandinio susižaidimo, kurį „Merkys“ sugebėjo pagerinti per kitus dvejus turus.

 

„Varžovai bus stiprūs. Abejos komandos yra tarp lyderių, tad bus nelengvos kovos. Mėginsime surinkti gerą sudėtį ir pamėginsime pasiekti revanšus“, – sakė „Merkio“ vadovas D.Krupovič.

 

Į pirmą pergalę iškovotą Šilalėje nežiūri ir „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas. „Imsrės“ futbolininkas yra tikras, kad žaisti prie būsimus varžovus tikrai nebus lengva.

 

„Tai, kad jau teko susitikti šį sezoną su būsimais varžovais, nedarys įtakos. Stengsimės išlaikyti stabilumą, kurio mums trūksta. Tokiose rungtynėse svarbiausia yra koncentracija, kadangi šis sezonas apskritai labai nenuspėjamas, bet kas gali nugalėti bet ką. Būsimi varžovai yra tikrai stiprūs, nors pirmajame rate juos ir nugalėjome, tačiau abi komandos tikrai yra pajėgios ir su jomis lengvų rungtynių nebus”, - teigė M.Venslauskas.

 

Aš pats manau, kad „Imsrei“ antrosios rungtynės prieš „Merkį“ bus sunkesnės nei pirmosios. „Merkys“ žais namuose, tikriausiai surinks optimalią sudėtį. Visgi, „Imsrė“ kovoja dėl čempionų vardo ir tai komandai atsipalaiduoti neleis. Spėju, kad laukia įtemptos, bet lygios rungtynės, pasibaigsiančios rezultatu 3:3.

 

Antrose šios valandos rungtynėse, čempionate šiuo metu pirmaujantis Kauno „Arsenalas“ susitiks su Vilniaus „Polivektriu“. Nors MFL čempionate „Polivektris“ buksuoja, bet Lietuvos čempionate komanda turi 10 taškų ir vos 3 taškais atsilieka nuo trečiosios vietos.

 

Vilniaus komanda rodo savo kovingumą, kurį pademonstravo ir pirmose tarpusavio rungtynėse su „Arsenalu“. Tąkart „Polivektris“ per paskutines kelias minutes išplėšė lygiąsias rezultatu 2:2.

 

Visgi, šįkart labiau tikiu „Arsenalo“ sėkme. Už tuos prarastus du taškus „Arsenalas“ tikrai sieks revanšo. Kauniečiai gali žengti dar vieną žingsnį link titulo ir tikiu, kad jį žengs, nugalėdami „Polivektrį“. Spėčiau, kad „Arsenalas“ laimės rezultatu 3:1.

 

13 valandos rungtynės: po valandos nuo pirmųjų rungtynių, į aikšteles žengs FC „Hegelmann Minifootball“ ir FK „Šilalė-Prolain“. Šiuo metu šias komandas skiria 6 taškai ir keturios pozicijos. Galbūt tai parodė ir pirmųjų rungtynių scenarijus, kuriame „Hegelmann Minifooball“ net 6:1 sutriuškino FK „Šilalę“.

 

Trečioje vietoje esantis „Hegelmann Minifootball“ dar nepraranda šansų kovoti dėl aukso, o „Šilalės“ komandoje nuotaikos jau ne tokios geros. Nuo pirmos vietos komandą skiria jau 9 taškai, o tai tikrai nėra mažai.

 

Įtariu, kad „Hegelmann Minifootball“ ekipos motyvacija šiuo metu yra didesnė ir tai jiems padės laimėti dar kartą. Visgi, tokio triuškinančio rezultato neprognozuoju ir spėju, kad Kauno ekipa laimės rezultatu 4:2.

 

Kitoje aikštelėje SC-FK „Akmenė“ žais prieš KKSC „Prienus“. Pastaroji komanda kol kas dar neturi taškų ir debiutas jiems nėra lengvas. Praėjusį etapą jie praleido ir gavo net tris techninius pralaimėjimus, todėl sunku prognozuoti kokios nuotaikos vyrauja komandos viduje.

 

Ar jų tikslas bus šių metų čempionate iškovoti bent tašką, o gal jie nekelia net tokio tikslo? Norėčiau labiau tikėti pirmuoju variantu, bet ir jį pasiekti nėra lengva. „Prienus“ egzaminuos Naujosios Akmenės komanda, kuri kartą juos jau nugalėjo rezultatu 6:0.

 

Prieš Varėnos etapą SC-FK „Akmenę“ apie buvusią pergalę negalvoja ir viską pradės iš naujo.

 

„Varėnoje žaisime savo žaidimą. Bendrai džiaugėmės, jog pavyko savo tvirtovėje atimti taškus iš lyderių, kaip ir sakiau, šį sezoną mes daug stipresni nei praeitais metais, o grįžtant prie Varėnos, sieksime maksimalaus rezultato ir išlikti kovoje dėl medalių. Visos komandos yra stiprios ir nei vienos komandos nenuvertiname ir gerbiame. Bus tikrai sunku, bet bandysime”, - mintimis pasidalino „Akmenės“ vadovas Tadas Gnedojus.

 

Įtariu, kad tas pirmasis bandymas bus sėkmingas ir „Akmenė“ laimės prieš „Prienus“. Šiuo metu dešimt taškų turinti ekipa yra ketvirtoje vietoje ir tikrai norėtų pakilti aukščiau. Spėju, kad pirmąjį mačą jie laimės rezultatu 4:0.

 

14 valandos rungtynės: antrą valandą dienos į aikštelę vėl išbėgs etapo šeimininkai FK „Merkys“, bet šįkart jų lauks lyderiaujantis „Arsenalas“. Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Arsenalas“ gan nesunkiai, 5:1 nugalėjo „Merkį“. Nors „Merkys“ namuose bus stipresnis nei Šilalėje, bet šįkart tikiu „Arsenalo“ patirtimi ir susižaidimu. Sakyčiau, kad pergalę švęs „Arsenalas“, o rezultatas... 3:1.

 

Pergalę matau ir kitų lyderių – Jurbarko „Imsrės“ pusėje. „Imsrė“ žais prieš FK „Polivektrį“, kurį šiais metais jau nugalėjo 6:1. Nemanau, kad šįkart „Imsrė“ laimės tokiu skirtumu, bet kad laimės – tikiu. Jei reiktų spėti, spėčiau, kad Jurbarko komanda švęs pergalę trijų įvarčių persvara, rezultatu 5:2.

 

15 valandos rungtynės: Varėnos etapą uždarys dar dvejos rungtynės. Labai įdomi akistata laukia tarp SC-FK „Akmenės“ ir Kauno „Hegelmann Minifootball“. Tai, kad komandos yra panašaus pajėgumo, rodo ne tik turnyrinė lentelė, bet ir pirmųjų rungtynių akistata. Tąkart rungtynės tarp šių komandų pasibaigė lygiu rezultatu 4:4, o sveiką kailį išnešė Kauno ekipa, sugebėjusi rungtynių pabaigoje išlyginti rezultatą.

 

Ko pasimokyti iš pirmojo mačo turėjo abi komandos, bet, manau, kad ir vėl šių ekipų akistata gali pasibaigti lygiu rezultatu. Galbūt tiek daug įvarčių nebus, bet bent jau šešis kartus kamuolys kirs vartų linijas, o tai gaunasi – rezultatas 3:3.

 

Na ir likusios rungtynėse KKSC „Prienų“ lauks dar vienas FK „Šilalė-Prolain“ išbandymas. Čia daug šansų „Prienams“ taip pat neduodu. Pirmose tarpusavio rungtynėse „Šilalė“ varžovus sutriuškino net 11:0. Manau, kad „Prienai“ šįkart įmuš bent vieną įvartį, o „Šilalė“ dviženklio įvarčių skaičiaus nepasieks. Jei reiktų spėti, spėčiau, kad FK „Šilalė-Prolain“ laimės 6:1.

 

Varėnos etapo tvarkaraštis:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 8 2020-08-29 12:00:00 FK Polivektris (Vilnius) FK Arsenalas (Kaunas) Varėnos stad. II aikštė
2 8 2020-08-29 12:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) Varėnos stad. I aikštė
3 8 2020-08-29 13:00:00 KKSC Prienai (Prienai) SC-FK Akmenė (Akmenė) Varėnos stad. II aikštė
4 8 2020-08-29 13:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FK Šilalė-Prolain (Šilalė) Varėnos stad. I aikštė
5 9 2020-08-29 14:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Arsenalas (Kaunas) Varėnos stad. I aikštė
6 9 2020-08-29 14:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FK Polivektris (Vilnius) Varėnos stad. II aikštė
7 9 2020-08-29 15:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) Varėnos stad. I aikštė
8 9 2020-08-29 15:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FK Šilalė-Prolain (Šilalė) Varėnos stad. II aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2021
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Donatas Stankevičius Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
7 Varžybų:4
Paulius Sirotavičius * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
6 Varžybų:6
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
6 Varžybų:6
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
5 Varžybų:4
Nedas Rupšys Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
5 Varžybų:6
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:6
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:2
Deividas Gedvila Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:5
Karolis Zairys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:5
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Renaldas Stankevičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 1
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 2
Deividas Karlauskas * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
1 0
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Tomas Malinauskas Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
0 1
Elgiz Mirzoiev Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Viktor Kleščionok Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Artūras Armonas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija