SOCCA

Mūsų partneriai:

2020-09-11

Finalinis etapas Jurbarke: kaip turnyrinė lentelė dar gali pasikeisti?

Šį šeštadienį Jurbarko mieste bus sužaistas finalinis, šeštasis, 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, po kurio paaiškės visos prizininkės ir bendras komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje.

 

Paskutiniame etape, kuris bus tiesiogiai transliuojamas lrytas.lt internetinėje televizijoje ir Lietuvos mažojo futbolo asociacijos facebook puslapyje visos aštuonios čempionato dalyvės turėjo sužaisti po tris rungtynes. Visgi taip šįkart neįvyks, kadangi Vilniaus „Polivektrio“ komanda prieš kelias valandas pranešė, kad dėl kelių žaidėjų traumų ir atsiradusių neatidėliotinų užimtumų, „Polivektris“ nesurenka sudėties Jurbarko etapui ir į finalinį etapą neatvyks.

 

Vadinasi, trejos rungtynės nebus sužaistos ir pagal Lietuvos mažojo futbolo čempionato reglamentą, „Polivektriui“, kurio vadovas Valentinas Baranovskij viešai atsiprašė, jog įvyko tokia situacija, bus ne tik skirta piniginė bauda, bet ir įskaityti trys techniniai pralaimėjimai rezultatais 0:5.

 

SC-FK „Akmenė“, Kauno „Hegelmann Minifootball“ ir KKSC „Prienai“ turėjo būti tos komandos, prieš kurias Jurbarke būtų žaidęs FK „Polivektris“.

 

Jau dabar tapo aišku, kad „Polivektris“ su 10 taškų ir liks priešpaskutinėje, septintoje vietoje. Šios komandos neatvykimas taškų kraitį leido padidinti čempionato debiutantams KKSC „Prienams“, kurie iki šiol taškų neturėjo iškovoję, o papildomos intrigos tai įnešė ir kovose dėl medalių.

 

Dėl antros vietos kovojantis FC „Hegelmann Minifootball“ klubas gavo tris taškus ir jų būsimos rungtynės su etapo šeimininkais Jurbarko „Imsre“ bus be galo svarbios. Dėl ketvirtosios vietos kovojanti SC-FK „Akmenė“ taip pat gavo tris svarbius taškus ir tai gali jiems labai padėti.

 

Visgi čempionato favoritams, Kauno „Arsenalui“, tai didelės įtakos neturėjo ir į Jurbarką komandą atvyks užbaigti puikiai pradėto darbo bei kelti čempionų taurę į viršų.

 

Tradiciškai apie būsimas šeštojo etapo dvikovas, kurių bus devynios, pateikiame savo prognozių kratinį.

 

12 valandos rungtynės: šeštasis 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas iškart prasidės be galo svarbia dvikova. Etapo šeimininkai Jurbarko „Imsrė“ susirems su Kauno „Hegelmann Minifootball“ komanda. Ta komanda, kuri laimės rungtynes, taps favorite užsidėti sidabro medalius.

 

Abi ekipos po penktojo etapo Prienuose nebuvo labai patenkintos, kadangi jo abi nusileido čempionato favoritais tapusiam „Arsenalui“ ir abi jos pralaimėjo rezultatais 1:2.

 

Reabilituotis komandos sieks Jurbarke, bet tikėtina, kad daugiau šansų tai padaryti turės „Imsrės“ komanda, kurią ir vėl turėtų palaikyti nemažai jurbarkiškių. „Imsrė“ pirmąsias tarpusavio rungtynes prieš „Hegelmann Minifootball“ laimėjo rezultatu 4:1, tad ir šįkart šią komandą laikau favorite, bet spėju, kad „Imsrė“ laimės tik po sunkios kovos, rezultatu 2:1.


 

13 valandos rungtynės: per lrytas.lt transliacijas po to bus galima išvysti FK „Merkio“ ir FK „Šilalė-Prolain“ akistatą. Šios dvi komandos abi turi teorinių ir praktinių šansų pakovoti bent jau dėl ketvirtosios pozicijos, tad intrigos ir kovos šiose rungtynėse tikrai bus.

 

Pirmoji šių komandų tarpusavio akistata pasibaigė lygiu rezultatu 2:2, o tai parodo, kad jos yra tikrai vertos viena kitos.

 

Spėju, kad ir šios rungtynės bus apylygės, bet vardan didesnės intrigos, spėju, kad šįkart laimės „Merkys“, bet tik rezultatu 2:1.

 

Kitose pirmos valandos rungtynėse Kauno FK „Arsenalas“ susitiks su KKSC „Prienais“. Šios komandos tarpusavyje dar nebuvo žaidusios, nes Naujosios Akmenės etapą „Prienų“ ekipa praleido ir jai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas.

 

Tačiau labai daug prognozuoti čia nėra ko. „Arsenalas“ – akivaizdus favoritas. Kauno komanda ketina pasiimti visą savo sudėtį, o „Prienai“ šiame čempionate dar nėra laimėję ar bent jau sužaidę lygiosiomis. Nors komandos žaidimas kiekviename etape tampa vis geresnis, bet iki „Arsenalo“ lygio jiems dar trūksta, tad spėju, kad Kauno komanda šias rungtynes laimės 7:0.

 

14 valandos rungtynės: antrą valandą bus sužaistos vienos rungtynės, o jose šeimininkai Jurbarko „Imsrė“ susitiks su SC-FK „Akmenės“ komanda. Savoje aikštėje „Imsrė“ sieks labai trokštamo revanšo, kadangi Naujosios Akmenės komanda pirmąjį tarpusavio mačą laimėjo net 8:0.

 

Tose rungtynėse „Imsrė“ atrodė lyg nesava ir labai greitai praleidusi krūvą įvarčių, atsigauti taip ir nesugebėjo.

 

Esu tikras, kad iš tų rungtynių Jurbarko komanda pasimokė ir prie savų žiūrovų sužais žymiai geriau. Įsivaizduoju, kad jiems tai pavyks ir revanšą „Imsrė“ pasieks – laimės rezultatu 4:2.

 

15 valandos rungtynės: įpusėjus etapui, čempionato favoritai Kauno „Arsenalas“ žais antrąsias rungtynes, o jų varžovais bus FK „Šilalė-Prolain“. Manyčiau, kad šių rungtynių baigtis gali tiesiogiai priklausyti nuo to, kaip pasibaigs pirmieji mačai.

 

Jei pirmąsias rungtynes „Imsrė“ pralaimės, o „Arsenalas“ laimės – jie jau bus užsitikrinę čempionų vardą, bet jei „Imsrė“ pirmąsias laimės, „Arsenalui“ būtinai reikės laimėti šias rungtynes, norint tapti čempionai.

 

Tarkime, kad bus antrasis variantas, tad iš „Arsenalo“ tikėsiuosi labai galingo ir čempioniško žaidimo. Šiais metais „Arsenalas“ jau buvo Šilalės komandą nugalėjęs rezultatu 2:1, bet tai buvo sunki pergalė. Šįkart manau, kad „Arsenalas“ laimės rezultatu 3:1.

 

Kitoje aikštelėje Varėnos FK „Merkys“ susitiks su KKSC „Prienais“. Tai bus pirmoji šių komandų dvikova, kadangi pirmąją Prienų komanda praleido ir gavo techninį pralaimėjimą.

 

Visgi ir šioje dvikovoje „Merkį“ laikau favoritais ir geresnio žaidimo iš „Prienų“ tikiuosi jau kitais metais. Šiais metais spėju, kad „Merkys“ laimės rezultatu 5:1.

 

17 valandos rungtynės: dar vienos „Arsenalo“ rungtynės, kuriose jie šįkart žais prieš SC-FK „Akmenę“. Ir šio mačo baigtis tikėtina, kad tiesiogiai koreliuos su pirmosiomis „Arsenalo“ rungtynėmis, tačiau iš Kauno komandos tikiuosi gero žaidimo visų mačų metu, nesvarbu, ar jie jau bus užsitikrinę čempionų vardą.

 

Dar vienas dalykas, dėl ko „Arsenalas“ sieks tik pergalės ir trečiose rungtynėse, tai pasiekti revanšą prieš Naujosios Akmenės ekipą.

 

Būtent Naujojoje Akmenėje „Arsenalas“ buvo labai piktas, kuomet 2:3 pralaimėjo SC-FK „Akmenei“, o du įvarčius jie praleido po išmetimų iš už šoninės linijos.

 

Tad noro laimėti tikrai yra. Aš tikiu, kad „Arsenalas“ šįkart laimės ir spėju, kad tai padarys rezultatu 4:2.

 

18 valandos rungtynės: paskutinės dvejos čempionato rungtynės bus sužaistos šeštą vakare, o pirmoje aikštelėje Jurbarko „Imsrė“ susitiks su FK „Šilalė-Prolain“.

 

„Imsrei“ prieš Šilalės komandą visada žaisti būdavo labai sunku, bet šiais metais jiems pirmą kartą pavyko nugalėti FK „Šilalę“ ir tą jie padarė rezultatu 2:1.

 

Spėčiau, kad žiūrovų palaikymas tikrai padės „Imsrės“ komandai ir antrą kartą nugalėti FK „Šilalę“. Spėju ir tai, kad pergalė vėl bus sunku, o rezultatas? Sakykime, kad 3:2.

 

Kitoje aikštelėje savo pasirodymą 2020 metų čempionate užbaigs FK „Merkys“ ir Kauno „Hegelmann Minifootball“ klubai, sužaisdami tarpusavyje.

 

Pirmąsias rungtynes „Hegelmann“ klubas laimėjo 5:4, nors vienu metu turėjo užtikrintą persvarą (5:1), bet „Merkys“ parodė savo charakterį.

 

Tikiu, kad „Merkys“ ir vėl parodys charakterį, bet „Hegelmann Minifootball“ noras pakovoti dėl antrosios vietos bus dar stipresnis, todėl pergalę prognozuoju Kauno komandai. Spėju, kad ji laimės rezultatu 4:2.

 

VI-ojo etapo (Jurbarkas) tvarkaraštis:

 

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 12 2020-09-12 12:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Jurbarko stad. I aikštė
2 12 2020-09-12 13:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
Jurbarko stad. I aikštė
3 12 2020-09-12 13:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FK Arsenalas (Kaunas)
Jurbarko stad. II aikštė
4 13 2020-09-12 14:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) SC-FK Akmenė (Akmenė)
Jurbarko stad. I aikštė
5 13 2020-09-12 15:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FK Merkys (Varėna)
Jurbarko stad. II aikštė
6 13 2020-09-12 15:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
Jurbarko stad. I aikštė
7 14 2020-09-12 17:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) SC-FK Akmenė (Akmenė)
Jurbarko stad. I aikštė
8 14 2020-09-12 18:00:00 FK Merkys (Varėna) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Jurbarko stad. II aikštė
9 14 2020-09-12 18:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
Jurbarko stad. I aikštė