SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-05-25

Lietuvos mažojo futbolo rinktinės planuose – trys Pasaulio čempionatai

Nors nacionalinė Lietuvos futbolo rinktinė Pasaulio čempionate nėra žaidusi, to paties pasakyti apie Lietuvos mažojo futbolo rinktinę negalėtume. 2019 metais Kretos saloje, Retimno mieste, vykusiame tarptautinės SOCCA federacijos organizuotame Pasaulio čempionate Lietuvos mažojo futbolo rinktinė debiutavo.

 

Debiutas nebuvo prisvilęs – pasiektas aštuntfinalis, kuriame po atkaklios kovos 0:2 nusileista Anglijos rinktinei. Grupių etape Lietuvos rinktinė nustebino ne vieną varžovą – 3:0 įveikta Belgija, net 6:0nugalėtas Marokas ir 2:1 palaužtas Velsas. Paskutinėse grupių etapo rungtynėse buvo nusileista pasaulio vice-čempionams lenkams, bet trijų pergalių užteko, kad Lietuva žengtų į aštuntfinalį.

 

Po tokio debiuto Lietuvos mažojo futbolo rinktinė SOCCA mažojo futbolo rinktinių reitinge pakilo net į 20 vietą, kurioje dabar ir yra.2021 metais taip pat turėjo vykti Pasaulio čempionatas, bet pasaulinė pandemija pakoregavo planus ir čempionatas buvo nukeltas.

 

Visgi, jau dabar aišku, kad tarptautinis mažasis futbolas sugrįžta ir jame savo pėdsaką nori palikti Lietuvos mažojo futbolo rinktinė.

 

SOCCA federacija oficialiai pranešė, kad 2022 metų Pasaulio čempionatas vyks Meksikoje, Kosumelio kurorte. Čempionate dalyvaus 40 rinktinių, o pats čempionatas vyks balandžio 1-10 dienomis.

 

Negana to, jau aišku, kad 2023 metų Pasaulio čempionatas bus rengiamas Vokietijoje, o 2024 metų – Lenkijoje.

 

Lietuvos mažojo futbolo asociacija planuoja dalyvauti visuose trijuose Pasaulio čempionatuose ir garbingai atstovauti Lietuvai, pagerinant debiutinio Pasaulio čempionato rezultatus, o pasiruošimo darbai pradedami jau dabar.

 

Pagrindinis tikslas – sudaryti konkurencingą rinktinę trijų metų periodui, kurios branduolys ir varžytųsi Meksikoje, Vokietijoje bei Lenkijoje.

 

Tokiam tikslui pasiekti, Lietuvos mažojo futbolo asociacija sukūrė sutelktinio finansavimo platformos paskyrą – www.contribee.com/minifutbolas, o Lietuvos mažojo futbolo ambasadorius Deividas Šemberas kviečia neabejingus sporto fanatikus ir ne tik prisidėti prie rinktinės pasiruošimo ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.


Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Marokas00000000
2Lenkija00000000
3Velsas00000000
4Lietuva00000000
5Belgija00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija