SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-06-04

LMFČ 2021: II-ojo etapo anonsas – Kauno derbis ir debiutantų akistata

Aštuonios komandos – Kauno „Arsenalas“, „Hegelmann Minifootball“, Jurbarko „Imsrė“, „Akmenė“, Varėnos „Merkys“, KKSC „Prienai“, Panevėžio „Ekranas“ ir „Klaipėda City“– praėjusį šeštadienį Prienuose pradėjo kovas 2021 Lietuvos mažojo futbolo čempionate.

Debiutantams „Klaipėda City“ ir vice-čempionams „Hegelmann Minifootball“ jubiliejinis čempionatas prasidėjo geriausiai – iškovotos abi pergalės, bet šios ir kitos komandos neturės laiko poilsiui ir jau rytoj (birželio 5 dieną) turės sužaisti antrojo etapo dvejas rungtynes Varėnos miesto stadione.

Būtent antrasis etapas kai kurioms komandos gali suteikti progą reabilituotis, o kai kurioms – pratęsti puikiai pradėtą darbą.

„Hegelmann Minifootball“: 12 val. prieš „Arsenalą“; 14 val. prieš KKSC „Prienai“.


Pradėkime nuo puikiai čempionate startavusių „Hegelmann Minifootball“. Prienuose praėjusių metų vice-čempionai laimėjo abejas rungtynes – 4:0 sutriuškino „Akmenę“ ir po atkaklesnės dvikovos 3:2 palaužė Panevėžio „Ekraną“.

Teisinga koja pradėję žengti „Hegelmann Minifootball“ ritmo prarasti nenori, tačiau Varėnoje jų laukia principinis varžovas – Kauno „Arsenalas“, kuris praėjusiais metais abu kartus nugalėjo „Hegelmann Minifootball“ bei tapo čempionais.

Tuo metu antrose rungtynėse „Hegelmann Minifootball“ susitiks su „Prienų“ komanda, šiais metais žaidžiančia tikrai geriau nei praėjusiais.

„Viskas gan neblogai praėjo, beveik kaip planuota. Jei pirmose rungtynėse viskas gavosi beveik 100 %, tai antrose rungtynėse su „Ekranu“ koją pakišo raudona kortelė. Tai gerokai sujaukė rungtynių planą, reikėjo kantriai kautis iki pat paskutinės sekundės. Vyrai charakterį turi ir jį dar kartą pademonstravo“, – apie pirmojo etapo rungtynes papasakojo „Hegelmann Minifootball“ vadovas ir žaidėjas Mindaugas Zlatkus.

Tuo metu apie būsimas rungtynes M.Zlatkus kalbėjo: „Nuotaikos neblogos, kaip ir kiekvienu rungtynių labai jų laukiame. Tikslas išlieka toks pat kaip ir visada, kad ir kokie sunkūs iššūkiai laukia, važiuosime 6 taškų. Susitiksime su Kauno „Arsenalu“, praėjusių metų čempionais. Jie pralaimėjo Prienuose prieš stiprius naujokus, todėl tikrai norės atsigriebti. Galiu tik pasakyti, kad laukia sunkios ir klampios rungtynės.

Antras varžovas bus „Prienai“ - jauna, energinga, bėganti komanda. Su jais taip pat nebus lengva. Bet kokiu atveju, važiuosime žaisti futbolą ir tikimės grįžti iš Varėnos pakiliomis nuotaikomis“.

Jurbarko „Imsrė“: 12 val. prieš „Prienus“; 14 val. prieš Kauno „Arsenalą“.


Jurbarko komanda, praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojai, šių metų pirmenybes pradėjo netikėtu pralaimėjimu. „Imsrė“ 1:3 nusileido čempionato debiutantams „Klaipėda City“, bet savo nuotaikas pagerino antrose rungtynėse, kuomet 4:1 nugalėjo Varėnos „Merkį“.

Rytoj „Imsrė“ jau pati bus Varėnoje, kurioje turės žaisti prieš „Prienus“ ir čempionų titulą ginančius „Arsenalą“.

Savo startu „Imsrė“ nebuvo visiškai nusivylusi ir mano, kad komandai su kiekvienomis rungtynėmis žais vis geriau.

„Neblogai vertiname pirmąjį etapą. Kaip po tokios pertraukos, žaidėme pakankamai neblogai, bet dar įsivažiuosime ir žaisime geriau“, – sakė komandos gynėjas Mantas Murauskas.

Bet įsivažiuoti lengva nebus. Jei prieš „Prienus“ praėjusiais metais „Imsrė“ abu kartus laimėjo lengvai, šįkart kova gali būti sunkesnė. Kalbant apie „Arsenalą“, tai jo „Imsrė“ apskritai per penkias tarpusavio rungtynes nėra įveikę ir tik kartą sužaidė lygiosiomis bei keturis kartus pralaimėjo. Kaip manote, galbūt šią tendenciją „Imsrei“ pavyks pakeisti?

KKSC „Prienai“: 12 val. prieš „Imsrę“; 14 val. prieš „Hegelmann Minifootball“.


Prienų komanda savame stadione savo antrąjį Lietuvos mažojo futbolo čempionatą pradėjo žymiai geriau nei praėjusiais metais. Nors pergalių KKSC „Prienai“ neiškovojo, bet taip pat ir nepralaimėjo – abejos rungtynės (2:2 prieš „Ekraną“, 1:1 prieš „Akmenę“) baigėsi lygiosiomis.

Visgi, komandos trenerio Dainiaus Ališausko ir vėl netenkino progų realizacijos, su kuo problemų buvo ir praėjusiais metais.

„Pirmame etape ir vėl nerealizavome daugybės susikurtų progų, o jei būtume tai padarę, būtume iškovoję daugiau taškų. Varžovai stiprūs ir už išvaistytas progas neatleido ir patys pelnė įvarčius”, – sakė D.Ališauskas.

Varėnoje „Prienų“ komandos lauks dvi sunkios rungtynės – prieš „Imsrę“ ir „Hegelmann Minifootball“. Nors praėjusiais metais „Prienai“ šioms komandos nepasipriešino, šiais metais D.Ališauskas nori perrašyti istoriją ir prieš kažkurią iš jų iškovoti pirmąją sezono pergalę.

„Nuotaikos geros, bet žinome, kad laukia labai sunkios rungtynės su labai stipriomis komandomis. Stengsimės kovoti iki galo ir iškovoti pirmąją pergalę čempionate“, – akcentavo D.Ališauskas.

Kauno „Arsenalas“: 12 val. prieš „Hegelmann Minifootball“; 14 val. prieš „Imsrę“.


Čempionų titulo gynyba „Arsenalui“ prasidėjo ne taip gerai, kaip jie norėjo. Atrodė, kad pradžia tikrai gerai – 5:2 nugalėtas „Merkys“, bet antrose rungtynėse „Arsenalas“ buvo nustebintas debiutantų „Klaipėda City“, kurie juos palaužė rezultatu 4:2.

„Kaip ir tikėtasi prieš prasidedant sezonui - šiais metais lengvų rungtynių ir silpnų komandų nebus. Visų komandų pajėgumai panašūs ir galutiniai rezultatai sunkiai prognozuojami”, – tokiomis išvadomis po pirmojo etapo pasidalino „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

Varėnoje „Arsenalo“ lauks Kauno derbis prieš „Hegelmann Minifootball“, o po to teks ginklus suremti ir su Jurbarko „Imsre“. Tai abi praėjusių metų prizininkės, tad Dzūkijoje „Arsenalas“ ruošiasi rimtoms dvikovoms ir ketina pagerinti savo komandos gynybą.

„Nuotaikos neblogos, žinoma, šiek tiek apmaudu, kad po pirmojo etapo turime 3, o ne 6 taškus. Klaidos gynyboje ir disciplinos trūkumas žaidime neleido to pasiekti. Pralaimėjome laimėtas rungtynes. Norint pasiekti teigiamų rezultatų Varėnoje, privalėsime pagerinti visos komandos gynybą. Apie būsimus varžovus kalbėti ir sakyti nėra daug ką -  viskas aišku - Kauno derbis pirmose rungtynėse bei kova prieš Jurbarko „Imsrę“ – tai komandos praeitais metais užėmusios antrą bei trečią vietas. Ruošiamės rimtai kovai“, – pabrėžė „Arsenalo“ vadovas.

Varėnos „Merkys“: 13 val. prieš „Akmenę“; 15 val. prieš „Klaipėda City“.


Antrojo etapo šeimininkai Varėnos „Merkys“ Prienuose liko vienintele komanda, kuri neiškovojo taškų. „Merkys“ 2:5 pralaimėjo „Arsenalui“, o po to 1:4 nusileido „Imsrei“, bet komandos vadovas Dmitrijus Krupovičius nosies nenukabina.

Tikriausiai, antrasis etapas negalėjo būti geresnėje vietoje ir „Merkys“ savo mieste turės geriausius šansus reabilituotis. Tą jiems padaryti reikės prieš „Akmenę“ pirmose rungtynėse, o antrose – prieš stebinančią „Klaipėda City“ ekipą.

„Po pirmo etapo, kas liečia mūsų komandą, tai reiktų geriau sužaisti gynyboje. Nuotaika truputį pagedusi, bet tikimės ją pagerinti per antrąjį etapą. Jame vieni varžovai mums žinomi – tai „Akmenės“ komanda, o va su Klaipėdos komanda susitiksime pirmą kartą, bet jie jau parodė, kad čempionatui nusiteikė rimtai ir bus kietas riešutėlis“, – sakė „Merkio“ vadovas D.Krupovičius.

Panevėžio „Ekranas“: 13 val. prieš „Klaipėda City“; 15 val. prieš „Akmenę“.


Legendinio Panevėžio „Ekrano“ debiutas Lietuvos mažojo futbolo čempionate buvo pažymėtas vienu tašku. Jį „Ekranas“ iškovojo prieš „Prienus“ (2:2), o antrose rungtynėse panevėžiečiai rimtai pasipriešino „Hegelmann Minifootball“ ekipai, kuriai nusileido tik 2:3.

„Išvados po pirmojo etapo tik vienos – reikia realizuoti savo progas ir laimėti rungtynes. Kiek matėme, visi varžovai gerai pasiruošę ir kovingai nusiteikę, nieko kito ir nesitikėjome. Turėjome labai emocingas rungtynes prieš „Hegelmann Minifootball“ komandą, manau, kad jie turi potencialo tapti čempionais, bet labai norime sužaisti visą pirmąjį ratą ir geriau pažinti visas komandas“, – mintimis pasidalino „Ekrano“ vadovas Tomas Malinauskas, pats pirmajame etape įmušęs du įvarčius.

Antrajame etape „Ekranas“ susirems su kitais čempionato debiutantais „Klaipėda City“, o po to su tiek pat taškų turinčia „Akmenės“ komandą. T.Malinauskas pažadėjo, kad prieš abu varžovus jo komanda sieks tik pergalės.

„Nuotaikos kol kas tikrai nėra prastos, nors būtų smagesnės, jei būtume nors kartą laimėję, bet tą pagaliau tikimės padaryti Varėnoje. Dar smagiau tai būtų padaryti prieš Klaipėdos komandą, kuri tikrai paliko neblogą įspūdį. Ką vien apie juos pasako faktas, kad jie laimėjo abejas rungtynes ir įveikė čempionus „Arsenalą“. Mums tai tik dar labiau motyvuoja. Nesitikime nei vienų lengvų rungtynių, bet tikimės geriausio savo miesto komandai ir tikrai atiduosime visas jėgas, kad pasiektume pergales. Tą galime garantuoti“, – ryžtingai prieš Varėnos etapą kalbėjo „Ekrano“ vadovas.

„Akmenė“: 13 val. prieš „Merkį“; 15 val. prieš „Ekraną“.


FK „Akmenė“ savo sezono pradžia liko daugiau nei nusivylusi. Per dvejas rungtynes jie pelnė tik vieną įvartį, bet tai leido iškovoti vieną tašką prieš „Prienus“ (lygiosios 1:1)

Komandos vadovas Tadas Gnedojus pabrėžė ir klaidas gynyboje, po kurių „Akmenė“ net 0:4 nusileido „Hegelmann Minifootball“ ekipai.

„Galiu pasakyti, kad pirmajame etape darėme daug klaidų gynyboje. Varžovai mūsų nenustebino, pamatėme tai, ko ir tikėjomės iš jų, bet patys nežaidėme taip, kaip turėjome“, – sakė T.Gnedojus.

Savo pirmąją pergalę, o gal pergales „Akmenė“ sieks iškovoti prieš Varėnos „Merkį“ ir/arba prieš Panevėžio „Ekraną“. Pirmasis jų varžovas žais namuose, o antrojo „Akmenė“ gerai nepažįsta, bet nekantriai laukia pažinties pradžios.

„Antrąjį etapą pasitinkame išalkę pergalių, sieksime pirmosios pergalės, o gal net ir dvejų. Manau, su Panevėžio komanda bus įdomu, nes jie lygos naujokai, o Varėnos komanda pamename iš praeitų metų. Abi dvikovos tikrai bus atkaklios, bet labai tikiuosi, kad pavyks laimėti bent kartą arba du. Viską pamatysime aikštelėje, laimės komanda, kuri labiau norės pergalės“, – akcentavo „Akmenės“ vadovas T.Gnedojus.

„Klaipėda City“: 13 val. prieš „Ekraną“; 15 val. prieš „Merkį“.


Po metų pertraukos Klaipėda ir vėl turi savo atstovus Lietuvos mažojo futbolo čempionate, o tie atstovai maloniai nustebino savo debiutu. „Klaipėda City“ Prienuose sugebėjo iškovoti dvi pergales, nugalėdami praėjusių metų prizininkus. Klaipėdiečiai net 3:1 įveikė Jurbarko „Imsrę“, o po to gan netikėtai 4:2 palaužė čempionų titulą ginančius Kauno „Arsenalą“.

Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo, o tą darbą „Klaipėda City“ nori pratęsti Varėnoje, kur jų lauks kiti čempionato debiutantai Panevėžio „Ekranas“ ir etapo šeimininkai Varėnos „Merkys“.

Natūralu, kad kitos komandos prieš „Klaipėda City“ žais dar rimčiau nusiteikusios. Klaipėdiečiai atkreipė dėmesį į save, tad galimai Varėnoje rungtynės gali būti net dar sunkesnės nei Prienuose.

„Pakeisime smulkias detales, bet visumoje daug nieko nekeisime, nes pirmas etapas mums buvo sėkmingas. Antrąjį etapą pasitinkame labai puikiomis nuotaikomis. Tikimės vėl duoti kovą abejoms komandoms. Varėnoje mūsų laukia stiprūs varžovai, tai vietinė komanda, kuri bus palaikoma savų sirgalių ir taip pat Panevėžio „Ekrano“ ekipa, kuri rungtyniauja antroje lygoje. Tad bus tikrai sunkus etapas, tačiau kovosime tik dėl teigiamo rezultato“, – pasirengęs iššūkiams kalbėjo „Klaipėda City“ vadovas Tomas Norkūnas.II-ojo etapo tvarkaraštis (Varėna):

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2021
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Donatas Stankevičius Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
7 Varžybų:4
Paulius Sirotavičius * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
6 Varžybų:6
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
6 Varžybų:6
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
5 Varžybų:4
Nedas Rupšys Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
5 Varžybų:6
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:6
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:2
Deividas Gedvila Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:5
Karolis Zairys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:5
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Renaldas Stankevičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 1
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 2
Deividas Karlauskas * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
1 0
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Tomas Malinauskas Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
0 1
Elgiz Mirzoiev Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Viktor Kleščionok Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Artūras Armonas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija