SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-08-13

LMFČ 2021: IV-ojo etapo anonsas – po pertraukos komandų laukia ilgasis etapas

Birželio 19 dieną buvo sužaistos III-ojo etapo rungtynės Lietuvos mažojo futbolo čempionate, kuriame komandoms teko sužaisti po trejas rungtynes.

Po šio etapo prasidėjo vasaros pertrauka. Jos metu kai kurios ekipos dalyvavo pirmajame Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyre, kitos varžėsi paplūdimio čempionate, o kai kas skyrė daugiau laiko poilsiui.

Tačiau beveik du mėnesius trukusi vasaros pertrauka – baigta. Jau šį šeštadienį visos aštuonios čempionato dalyvės rinksis Naujojoje Akmenėje, kur jų iškart lauks dar vienas sunkus ir tuo pačiu labai svarbus išbandymas – antrasis ilgasis etapas ir tuo pačiu antrojo rato pradžia.

Šeštadienio futbolo maratone visos čempionato komandos sužais po tris rungtynes, tad labai realu, kad po šio etapo komandų pozicijos dabartinėje turnyrinėje lentelėje gali pasikeisti.
Priminsime, kad šiuo metu su 21 tašku pirmauja

„Klaipėda City“ ekipa, kuri laimėjo visas 7 žaistas rungtynes. Antroje vietoje rikiuojasi „Hegelmann Minifootball“ klubas su 18 taškų, po to žengia Jurbarko „Imsrės“ (15 tšk.) ir Kauno „Arsenalo“ komandos (12 tšk.).

Savo taškų kraitį tikrai bandys padidinti „Akmenės“ kolektyvas. Jie šiuo metu turi tik 4 taškus, bet tikisi namų sienų pagalbos taškų kiekį pakeisti bent jau į dviženklį.

Na, o plačiau apie kiekvienos komandos laukiančius iššūkius – žemiau.

„Klaipėda City“: 12 val. prieš SC-FK „Akmenę“ (pirmos rungtynės 5:0); 14 val. prieš „Hegelmann Minifootball“ (pirmos rungtynės 1:0); 1 val. prieš KKSC „Prienus“ (pirmos rungtynės 3:1).

Septyni iš septynių. Taip nuostabiai pirmąjį ratą sužaidė čempionato debiutantai „Klaipėda City“, bet antrasis ratas jiems prasidės tikru iššūkiu – rungtynės su etapo šeimininkais, po to žūtbūtinė dvikova su arčiausiai esančiais varžovais „Hegelmann Minifootball“, o galiausiai lauks ir KKSC „Prienai“.

Visus juos „Klaipėda City“ jau įveikė po kartą, bet vasaros pertraukos metu buvo galima išvysti, kad klaipėdiečiai yra įveikiami. Birštone vykusiame Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyre „Klaipėda City“ patyrė du pralaimėjimus, o kovoje dėl mažosios taurės galiausiai net 5:10 nusileido tam pačiam „Hegelmann Minifootball“ klubui.

Rytoj „Klaipėda City“ galės įrodyti – Taurės rungtynės buvo tik vienkartinė klaida ir čempionate jie dar išliks neįkandamu riešutėliu.

„Vasara praėjo intensyviai, daug turnyrų dalyvaujame, tai ilsėtis nelabai buvo laiko. Keitimų sudėtyje bus, kadangi didžioji dalis praeito rato pagrindinių žaidėjų yra traumuoti arba išvykę. Drastiškai kažko keisti neplanuojame bet 4-5 naujokus tikrai turėsime“, – komandos naujienas pranešė „Klaipėda City“ vadovas Tomas Norkūnas.

„Nusiteikimas geras, visi nusiteikę optimistiškai, po Taurės turnyro Birštone reikės atlikti pakeitimus žaidime, bet be abejo. norėtųsi išlaikyti gerą pirmo rato formą. Naujosios Akmenės etapas turbūt mums bus esminis. Kaip minėjau, esame stipriai nukraujavę ir būtent pirmajame antrojo rato etape trūks daugiausiai pagrindinių žaidėjų. Visi varžovai mums jau neblogai pažįstami ir bus įdomu pamatyti, kaip jie atsinaujino per vasaros pertrauką. Žinoma, esminės rungtynės laukia prieš „Hegelmann Minifootball“, kur ir pasimatys kas pasiruošė geriau per vasaros pertrauką“, – akcentavo T.Norkūnas.

„Hegelmann Minifootball“: 12 val. prieš Jurbarko „Imsrę“ (pirmos rungtynės 3:2); 14 val. prieš „Klaipėda City“ (pirmos rungtynės 0:1); 18 val. prieš Varėnos „Merkį“ (pirmos rungtynės 11:2).

Praėjusių metų vice-čempionai „Hegelmann Minifootball“ per pirmąjį ratą pralaimėjo tik kartą, tai pačiai minėtai „Klaipėda City“ ekipai. Nuo juos „Hegelmann“ atsilieka trimis taškais, tad Naujojoje Akmenėje Kauno rajono komanda gali pasivyti ir galbūt net aplenkti varžovus.

Jau minėjome, kad „Hegelmann Minifootball“ Birštone sugebėjo 10:5 nugalėti „Klaipėda City“. Jei pastarieji sieks įrodyti, kad tai buvo tik atsitiktinumas, tai „Hegelmann Minifootball“ tikslas bus įrodyti, kad jie Klaipėdos komandą gali įveikti ir čempionato rungtynėse.

Tiesa, „Hegelmann Minifootball“ lauks ir daugiau sunkių iššūkių, o vienas iš jų – jiems ant kulnų lipanti Jurbarko „Imsrės“ ekipa. Lengva neturėtų būti ir su Varėnos „Merkiu“, kuris būtent Birštone pademonstravo, kad dar žino kaip laimėti.

„Vasaros metu daugiau mažiau krūviai sumažėjo, bet vyrai palaikė sportinę formą. Sudėtis taip pat išliko daugiau mažiau ta pati, bet keliomis pozicijomis pasipildėme. Šie žaidėjai turėtų praplėsti mūsų žaidimą“, – sakė „Hegelmann Minifootball“ vadovas Mindaugas Zlatkus.

„Vyrai šį sezoną stipriai nori kelti čempionų taurę į viršų, jie jaučia, kad gali. Situacija visai nebloga viskas mūsų pačių rankose. Žaidimą norėtume išlaikyti tokį patį. Viskas tenkina, retkarčiais pritrūksta fortūnos, bet realiai tikrai viskas neblogai.

Vykstant į Akmenę puikiai žinome su kuo susitiksime. Tvarkaraštis apsisuko. Susitiksime su pagrindiniais konkurentais. Manome, kad šis etapas šiam momentui bus pats svarbiausias. Taškai – auksiniai, bus beprotiškai sunku, bet viliamės ir tikime, kad galime parsivežti visus 9 taškus“, – pridūrė M.Zlatkus.

Jurbarko „Imsrė“: 12 val. prieš „Hegelmann Minifootball“ (pirmos rungtynės 2:3); 14 val. prieš „Akmenę“ (pirmos rungtynės 5:2; 18 val. prieš Panevėžio „Ekraną“ (pirmos rungtynės 1:0).

Praėjusiais metais trečią vietą iškovojusi „Imsrė“ šiuo metu taip pat rikiuojasi trečioje vietoje, bet komandos ambicijos yra didesnės nei bronza.

Naujojoje Akmenėje tas ambicijas „Imsrė“ gali pademonstruoti jau pirmose rungtynėse, kur jų lauks vienu laipteliu aukščiau esanti „Hegelmann Minifootball“ ekipa. Po to „Imsrė“ susirems su etapo šeimininkais „Akmene“, o dienos kovas pabaigs su Panevėžio „Ekranu“. Pastarąsias dvi ekipas „Imsrė“ pirmajame rate įveikė, o „Hegelmann Minifootball“ komandai pralaimėjo po atkaklios kovos rezultatu 2:3.

Vasaros pertrauką „Imsrė“ išnaudojo poilsiui ir traumų gydymui. Tai komanda padarė, tad naujo pastiprinimo neieškojo, o tiesiog ant kojų pastatė traumuotus žaidėjus.

„Nuotaikos prieš antrą ratą pozityvios, žaidimu daugmaž esame patenkinti, tad nieko keisti neplanuojame. Kelionė į Naująją Akmenę nusimato tolima, etapas ilgas, varžovai stiprūs. Visa tai parodo, jog šis etapas galimai bus svarbiausias ir kertinis čempionate turnyrinės lentelės atžvilgiu“, – prieš šeštadienio dvikovas sakė „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas.

Kauno „Arsenalas“: 13 val. prieš KKSC „Prienus“ (pirmos rungtynės 4:1; 15 val. prieš Panevėžio „Ekraną“ (pirmos rungtynės 6:2; 17 val. prieš „Akmenę“ (pirmos rungtynės 5:0).

Praėjusių metų čempionų titulą ginantis Kauno „Arsenalas“ tą gynybą pradėjo ne itin tvirtai. Per pirmus du etapus komanda laimėjo tik kartą, bet būtent III-ajame etape „Arsenalas“ sugrįžo į pergalių kelią ir laimėjo visas tris rungtynes.

Jas laimėjo prieš tas komandas, su kuriomis dabar susitiks ir Naujojoje Akmenė – „Prienus“, Panevėžio „Ekraną“ ir „Akmenę“. Visos pergalės buvo užtikrintos, todėl bus įdomu pamatyti ar kelių mėnesių pertrauką turės įtakos atsakomosiose rungtynėse.

„Pertrauka pralėkė nepastebimai. Pailsėjome nuo varžybinio futbolo tempo, pasigydėme mikro traumas, kas ką turėjo ir kam ką skaudėjo. Na, o pats treniruočių procesas vyko kaip vykęs. Taip pat prieš antrąjį ratą planuojame pasipildyti dviem naujais žaidėjais”, – atskleidė „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

„Nusiteikimas geras, čempionate dar niekas neprarasta kovojant dėl čempiono vardo. Antrame rate norėtųsi pagerinti visos komandos gynybines funkcijas ir praleisti mažiau įvarčių. Kvailos ir vaikiškos klaidos gynyboje pakišo koją pirmojo rato rungtynėse, kuriose buvo prarasti taškai prieš tris pirmaujančias komandas, šiuo metu užimančias prizines pozicijas. Eliminavus klaideles ir pagerinus visos komandos gynybą – galėsim pasiekti teigiamų rezultatų bei iškovoti pergales. Naujojoje Akmenėje tikslas bus 9 taškai. Žinoma, bus nelengva, bet daugiau taškų jau barstyti nebeturime teisės, jeigu dar norime pakovoti dėl prizinių vietų“, – užbaigė K.Vasiliauskas.

Panevėžio „Ekranas“: 13 val. prieš Varėnos „Merkį“ (pirmos rungtynės 5:2; 15 val. prieš Kauno „Arsenalą“ (pirmos rungtynės 2:6; 18 val. prieš Jurbarko „Imsrę“ (pirmos rungtynės 0:1).

Dar vieni čempionato debiutantai Lietuvos mažojo futbolo čempionate taškus renka sunkiau. Legendinis Panevėžio „Ekranas“ šiuo metu turi 7 taškus ir rikiuojasi penktoje vietoje.
Žymiai geriau pagrindinei „Ekrano“ komandai sekasi LFF II-oje lygoje, kurioje jie užtikrintai pirmauja. Tai rodo, kad komanda vasaros metu neatostogavo, o treniruotės vyko reguliariai ir sportinė forma nebuvo prarasta.

Naujojoje Akmenėje „Ekranas“ iš pradžių susitiks su Varėnos „Merkiu“, kurį jau buvo įveikę, o po to susitiks su aukščiau esančiomis Kauno „Arsenalo“ ir Jurbarko „Imsrės“ komandomis, kurioms „Ekranas“ nusileido.

„Šiam etapui ruošiamės taip pat, kaip visada. Kaip ir Jurbarke, taip ir Naujojoje Akmenėje lengvų rungtynių nesitikime, bet ir vėl sau keliame tikslą laimėti visas 3 rungtynes“, – pakomentavo „Ekrano“ vadovas Tomas Malinauskas.

KKSC „Prienai“: 13 val. prieš Kauno „Arsenalą“ (pirmos rungtynės 1:4); 15 val. prieš Varėnos „Merkį“ (pirmos rungtynės 3:2); 17 val. prieš „Klaipėda City“ (pirmos rungtynės 3:1).

KKSC „Prienai“ žengia turėdami 5 taškus. Vienintelę pergalę jie kol kas iškovojo prieš pat pirmojo rato pabaigą – nugalėdami Varėnos „Merkį“. Su šia komanda „Prienai“ susitiks ir Naujojoje Akmenėje, bet prieš tai dar kovo su Kauno „Arsenalu“, o po to – su „Klaipėda City“. Prieš pastarąsias dvi komandas „Prienai“ tikriausiai ir vėl bus poros autsaideriai, bet komanda yra nusiteikusi ryžtingai ir į Naująją Akmenę vyks kovoti tik dėl pergalių.

„Vasaros pertraukos metu dalyvavome Lietuvos paplūdimio čempionate, todėl ir forma palaikėme, ir radome laiko pailsėti. Komandoje atlikome kelis keitimus, manau, komanda pasipildė žaidėjais norinčiais kovoti ir siekti pergalių visose rungtynėse“, – sakė „Prienų“ treneris Dainius Ališauskas.

„Komandos nusiteikimas geras, pasiilgome varžybų, laukiame Naujosios Akmenės ir gero antrojo rato starto. Čia mūsų laukia labai sunkus turas, trys rungtynės. Varžovai visi stiprūs, visose rungtynėse reikės atiduoti visas jėgas, norint iškovoti taškų“, – pabrėžė „Prienų“ strategas

SC-FK „Akmenė“: 12 val. prieš „Klaipėda City“ (pirmos rungtynės 0:5; 14 val. prieš Jurbarko „Imsrę“ (pirmos rungtynės 2:5); 18 val. prieš Kauno „Arsenalą“ (pirmos rungtynės 0:5).

Praėjusiais metais ketvirtoje vietoje likusi „Akmenės“ ekipa šiuo metu turi tik 4 taškus. Dėl to komanda yra tik priešpaskutinėje vietoje, bet prastą pirmąjį ratą „Akmenė“ nori palikti praeityje ir tikisi visiškai kitokio antrojo rato.

Turbūt pasukti savo fortūną veidu jie dabar turi geriausią progą, nes žais namuose. Aišku, vienas svarbus faktas yra tas, kad „Akmenė“ savame stadione priims šių metų lyderius, kuriems šį sezoną jau ženkliai nusileido, bet rytoj tai bandys pakeisti.

„Vasaros pertrauką pradėjome atostogomis, dvi savaites pailsėjome be futbolo, o kai kurie žaidė paplūdimio futbolo čempionate. Prie komandos prisijungė Gedas Klemenis, kuris žaidė paplūdimio futbolo čempionate, Pasipildėme dar vienu vartininku Jordy van de Corput“, - pasakojo „Akmenės“ vadovas Tadas Gnedojus.

„Nepaisant prasto pirmojo rato, nusiteikimas geras, tikrai esame pasiruošę kovoti toliau. vienintelis dalykas kas mūsų žaidimui daro įtaką, tai vis negalime surinkti pagrindinių žaidėjų, kad jie visi vienu metu būtu ture. Dabar, manau, išsprendėme šią problemą ir mums pavyks parodyti geresnį futbolą. Visi būsimi mūsų varžovai bus tokie patys, su kuriais žaidėme Jurbarke. Tai yra top 3 komandos, bet manau šįkart, namų sienos padės su jais daug geriau pakovoti“, – vylėsi T.Gnedojus.

Varėnos „Merkys“: 13 val. prieš Panevėžio „Ekraną“ (pirmos rungtynės 2:5; 15 val. prieš KKSC „Prienus“ (pirmos rungtynės 2:3); 18 val. prieš „Hegelmann Minifootball“ (pirmos rungtynės 2:11).

Antrąjį ratą „Merkys“ pradeda su 0 taškų. Keista, bet komandai pirmasis ratas visiškai nesusiklostė ir buvo pralaimėtos visos rungtynės. Paskutiniame žaistame Jurbarko etape komanda netgi žaidė mažumoje, bet vis tiek kovojo garbinai ir bandė priešintis visiems varžovams, su kuriais dar kartą susitiks Naujojoje Akmenėje.

Jei komandai pavyks surinkti pilną sudėtį, šįkart vaizdas gali būti kitoks ir nurašyti „Merkio“ tikrai negalime. Tai, kad Varėnos klubas gali laimėti, komanda jau parodė Birštone, kuomet Taurės turnyre sugebėjo įveikti ne ką kitą, o čempionate pirmaujantį „Klaipėda City“ kolektyvą.

„Per vasaros pertraukėlę daugiau ilsėjomės, bet kai kurie žaidėjai intensyviai sportavo. Kol kas kaip ir neplanavome daryti pakeitimų sudėtyje, bet gal keli žaidėjai bus nauji“, – kalbėjo „Merkio“ vadovas Dmitrijus Krupovičius.

„Antrajame rate reiktų gerint gynybą ir stengtis negauti greitų įvarčių, nes vos ne kiekvienose rungtynėse gaudavome greitus įvarčius. Pasistengsime tai ištaisyti, tikiuosi, kad visi žaidėjai bus gerai nusiteikę ir pasiruošę kilti turnyrine lentele. Mūsų laukia stiprūs varžovai ir esu tikras, kad visi galvoja tik apie pergales, ne išimtis esame ir mes“, – užbaigė D.Krupovičius.

IV-ojo etapo tvarkaraštis (Akmenė):

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 8 2021-08-14 12:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FC Klaipeda City (Klaipėda)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2 8 2021-08-14 12:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
3 8 2021-08-14 13:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FK Arsenalas (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
4 8 2021-08-14 13:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Ekranas (Panevėžys)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
5 9 2021-08-14 14:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
6 9 2021-08-14 14:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
7 9 2021-08-14 15:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) FK Ekranas (Panevėžys)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
8 9 2021-08-14 15:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FK Merkys (Varėna)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
9 10 2021-08-14 17:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FK Arsenalas (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
10 10 2021-08-14 17:00:00 KKSC Prienai (Prienai) FC Klaipeda City (Klaipėda)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
11 10 2021-08-14 18:00:00 FK Merkys (Varėna) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
12 10 2021-08-14 18:00:00 FK Ekranas (Panevėžys) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Klaipeda City (Klaipėda)1412025322+3136
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1411126518+4734
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1411036424+4033
4FK Arsenalas (Kaunas)149055032+1827
5KKSC Prienai (Prienai)143292868-4011
6SC-FK Akmenė (Akmenė)1422101954-358
7FK Merkys (Varėna)1422104260-188
8FK Ekranas (Panevėžys)1421112770-437

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2021
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Paulius Sirotavičius * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
20 Varžybų:14
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
19 Varžybų:11
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
16 Varžybų:14
Aringas Streckis Komanda:FK Merkys (Varėna)
12 Varžybų:9
Arnas Levonauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
12 Varžybų:9
Donatas Stankevičius Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
11 Varžybų:12
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
10 Varžybų:14
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:13
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
8 Varžybų:14
Tomas Jonyka Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
7 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Renaldas Stankevičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 2
Tomas Malinauskas Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
1 2
Martynas Gargasas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 3
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 3
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Mindaugas Kasparas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Armandas Žigas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2
Deividas Karlauskas * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
1 0
Povilas Šaltis Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija