SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-08-19

„Leisure Leagues“ kelionė po Lietuvą tęsiasi – šeštadienį futbolo festivalis vyks Telšiuose

Visame pasaulyje garsios mažojo futbolo lygų platformos „Leisure Leagues“ kelionė per Lietuvą prasidėjo. Praėjusį sekmadienį Naujojoje Akmenėje buvo surengtas pirmasis fizinio aktyvumo ir mažojo futbolo festivalis „Laisvalaikio lyga tavo mieste“, o šį šeštadienį, rugpjūčio 21 dieną, festivalis vyks Telšiuose, „Ateities“ progimnazijos stadione.

Po mažojo futbolo festivalio Naujojoje Akmenėje vietos gyventojai buvo labai laimingi ir tarė ne vieną padėkos žodį organizatoriams. Triženklį žmonių skaičių sutraukęs festivalis išjudino nuo pačių mažiausių iki solidaus amžiaus gyventojų.

Futbolą 3 prieš 3 ir 5 prieš 5 žaidę akmeniškiai ir aplinkinių miestelių gyventojai smagiai leido laiką didžiąją dienos dalį, o jų energiją aukštame lygyje palaikė festivalio vedėjas Juozas Liesis. Būtent šis futbolo entuziastas visus festivalio dalyvius išjudino bendru apšilimu, o po smagaus mažojo futbolo pasižaidimų, pravedė ir individualias rungtis, tokias kaip estafetė ar bulitų mušimas. Būtent pastaroji rungtis pritraukė nemažai dalyvių, kadangi bulitų daugeliui dar nebuvo tekę mušti ir jie galėjo susipažinti su šiuo unikaliu mažojo futbolo elementu.

„Ačiū organizatoriams už puikią šventę miestui ir smagų festivalį. Prisiminėme savo jaunystę ir, būdami garbaus amžiaus, žaidėme futbolą bei suteikėme ir mažiesiems futbolo entuziastams džiaugsmo, parodydami, kad močiutės ir seneliai dar gali pažaisti futbolą“, - sakė Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto komanda.

Po sėkmingojo pirmojo festivalio organizatoriai nieko nelaukia ir jau šį šeštadienį atvyks į Telšius, kur vietinius gyventojus taip pat pasitiks charizmatiškasis Juozas Liesis. Mažojo futbolo turnyrai ir kitos fizinio aktyvumo rungtys neabejotinai pakels nuotaiką vietiniams, o taip pat leis pajusti sportinį azartą ir išjudinti savo kūną.

„Džiaugiamės, kad Naujojoje Akmenėje pavyko sėkmingai startuoti. Sulaukėme tikrai daug gerų žodžių iš vietos gyventojų. Pajautėme, kad šis festivalis papuošė miesto šventės programą, o susirinkusių skaičius bei amžius parodė, kad mažasis futbolas gali tapti puikia laiko praleidimo ir fizinio aktyvumo forma. Su dar didesne energija šį savaitgalį stengsimės išjudinti kuo daugiau žmonių Telšiuose. Tikimės, kad ir šio miesto gyventojai po festivalio stadioną paliks plačiomis šypsenomis, o jų visų „Ateities“ progimnazijos stadione laukiame jau nuo 11 valandos“, - kalbėjo projekto „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ vadovas Tomas Butkus.

„Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projektas yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

„Leisure Leagues“ – tai Jungtinėje Karalystėje dar 1990 metais atsiradusi organizacija, kuri suteikia puikias galimybes varžytis įvairiose mažojo futbolo formato lygose ir siūlo išmanią platformą lygų, žaidėjų bei teisėjų administravimui. Nuo 2017 metų „Leisure Leagues“ franšizė pradėjo sparčiai plisti po visą pasaulį ir jau yra tokiose valstybėse kaip JAV, Prancūzija, Olandija, Belgija, Graikija, Lenkija, Vokietija, Meksika, Lenkija ir daug kitų, o nuo šių metų startuos ir Lietuvoje. „Leisure Leagues“ ambasadoriumi Lietuvoje yra buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas.

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija