SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-09-16

Lietuvą apkeliavusi „Leisure Leagues“ atvyksta į Vilnių

Nemažą kelionę per Lietuvą atlikusi „Leisure Leagues“ šį šeštadienį apsilankys mūsų šalies sostinėje – Vilniuje. Būtent čia rugsėjo 18 dieną „Leisure Leagues“ surengs fizinio aktyvumo ir mažojo futbolo festivalį.

Festivalio vieta – „Fanų“ stadionas (Linkmenų g. 8), o festivalio pradžia – 12 val. Tiesa, organizatoriai visus į stadioną kviečia atvykti bent valandą anksčiau, kad būtų galima užregistruoti visus dalyvius ir susiskirstyti į skirtingas amžiaus grupes.

Vilnius taps jau penktuoju Lietuvos miestu, kuriame bus galima išvysti „Leisure Leagues“ emblemas. Per mėnesį „Leisure Leagues“ rengiami festivaliai aplankė Naująją Akmenę, Telšius, Prienus ir Varėną. Dzūkijoje, grybų sostinėje, festivalis vyko praėjusį sekmadienį ir ten vietos gyventojai puikiai praleido laiką, o pasportavę sulaukė ir atminimo dovanėlių.

To pačio gali tikėtis ir sostinės gyventojai. Futbolo entuziasto Juozo Liesio vedamame renginyje bus galima iš arčiau susipažinti su mažuoju futbolu bei draugiškai pasivaržyti 3 prieš 3 ir 5 prieš 5 futbolo formatuose.

Be tokio formato mažojo futbolo turnyruose, vilniečiai galės išbandyti mažojo futbolo unikumą – bulitų baudos smūgius. Lyg ledo ritulyje mušami baudiniai yra būtent mažojo futbolo išskirtinis bruožas, tad visi festivalio dalyviai bus kviečiami tai išbandyti. Be to, savo kamuolio valdymo techniką bus galima pademonstruoti ir individualios rungtynėse – estafetėje bei žongliravimo rungtyje.


„Apkeliavome beveik aplink Lietuvą. Pradėjome nuo Žemaitijos, tada kėlėmės į Suvalkiją, po to į Dzūkiją, o dabar aplankysime Aukštaitiją ir pasimatysime sostinėje. Keturi prieš tai rengti festivaliai buvo labai sėkmingi, sulaukė daug gerų atsiliepimų ir gražių žodžių. Labai norime, kad ir Vilniaus gyventojai, tiek jauni, tiek vyresni, taip pat galėtų pasidžiaugti mažojo futbolo skleidžiama energija ir gerai praleisti pusdienį. Pažadame tik geras emocijas“, - kalbėjo projekto „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ vadovas Tomas Butkus.

„Leisure Leagues“ šiais metais rengia ne tik festivalius, bet ir kuria „Laisvalaikio lygas“. Vakar pirmoji „Laisvalaikio lyga“ buvo įkurta Vilniaus rajono Paberžės gyvenvietėje, o greitu metu lygos susikurs Prienuose bei Varėnoje.


„Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projektas yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

„Leisure Leagues“ – tai Jungtinėje Karalystėje dar 1990 metais atsiradusi organizacija, kuri suteikia puikias galimybes varžytis įvairiose mažojo futbolo formato lygose ir siūlo išmanią platformą lygų, žaidėjų bei teisėjų administravimui. Nuo 2017 metų „Leisure Leagues“ franšizė pradėjo sparčiai plisti po visą pasaulį ir jau yra tokiose valstybėse kaip JAV, Prancūzija, Olandija, Belgija, Graikija, Lenkija, Vokietija, Meksika, Lenkija ir daug kitų, o nuo šių metų startuos ir Lietuvoje. „Leisure Leagues“ ambasadoriumi Lietuvoje yra buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas.

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija