SOCCA

Mūsų partneriai:

2022-05-19

Šį savaitgalį Prienuose – dviguba mažojo futbolo šventė garsių vardų apsuptyje

Jau šį penktadienį ir šeštadienį (gegužės 20 ir 21 d.) Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro stadione vyks du dideli mažojo futbolo renginiai.

Šeštadienį (gegužės 21 d.) nuo 12 valandos įvyks antrasis Lietuvos mažojo futbolo Arimex taurės turnyras. Dėl įspūdingo trofėjaus Prienuose susigrums aštuonios mažojo futbolo Lietuvos komandos. Tarp kandidatų iškovoti pirmąjį sezono trofėjų bus ir Lietuvos mažojo futbolo čempionai „Klaipėda City“, vice čempionai Kauno rajono „Hegelmann Minifootball“ bei bronzos medalių laimėtojai Jurbarko „Imsrė“.

Jiems iššūkį mes taip pat Lietuvos mažojo futbolo čempionato reguliarūs dalyviai Kauno „Arsenalas“ ir Varėnos „Merkys“, o Prienų rajono garbę gins dvejų ekipų junginys – KKSC „Prienai – Pozityvūs“. Dėl taurės kovos ir praėjusiais metais ją iškovojusi Vilniaus „El Dorado“ ekipa, kuri sieks titulo gynybos. Šiems visiems senbuviams į atlapus kibti pasistengs naujokai Kauno „KTU United“.

Taurės formatas – dvejų grupių etapas, po kurio seks atkrintamosios. Lietuvos mažojo futbolo Arimex taurėje teisėjaus vienas žinomiausių Lietuvos arbitrų Gediminas Mažeika, o prizininkams taures ir medalius įteiks Arimex taurės ambasadorius ir dabartinis Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Valdas Ivanauskas.

Verta paminėti, kad taurę iškovojusi komanda gaus šansą atstovauti Lietuvai Socca Čempionų lygos turnyre, kuris vyks rugpjūčio mėnesį Slovėnijoje.


Lietuvos mažojo futbolo taurės turnyras bus jau antroji mažojo futbolo šventės dalis, o penktadienį (gegužės 20 d.) Prienų rajono gyventojų laukia tikras festivalis – „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projekto festivalis. Jo pradžia – 18 valandą.

Prienų stadione jau yra įkurtos kelios „Laisvalaikio lygos“, o mažojo futbolo festivalis čia vyks jau antrus metus iš eilės.

Visi atvykę į festivalį galės pažaisti mažąjį futbolą bei sudalyvauti kitose aktyviose veiklose: apšilimo pratimai, kamuolio žongliravimo rungtis, estafetės, tikslumo bei bulitų iššūkyje. Būtent bulitai yra įdomioji mažojo futbolo dalis, kuri naudojama net ir mažojo futbolo Pasaulio čempionatuose – ten mušami ne baudiniai, o kaip ledo ritulyje atliekama bulitų serija. Tuo pat metu gerą nuotaiką festivalyje padės išlaikyti futbolo entuziastas ir didele meile šiai sporto šakai pasižymintis Juozas Liesis.

„Puikiai prisimename, kokie Prienų rajono gyventojai buvo laimingi ir patenkinti po praėjusių metų festivalio. Šiais metais gerų emocijų pažadame dar daugiau, o visų dalyvių lauks ne tik naujos rungtys, bet ir puikūs bei sveikuoliški „Arimex“ bendrovės prizai bei atminimo dovanėlės kiekvienam dalyviui. Kviečiame visus vietos gyventojus sportiškai ir sveikai praleisti penktadienio vakarą kartu su visa šeima“, – sakė „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projekto vadovas Tomas Butkus.

„Leisure Leagues“ – tai Jungtinėje Karalystėje dar 1990 metais atsiradusi organizacija, kuri suteikia puikias galimybes varžytis įvairiose mažojo futbolo formato lygose ir siūlo išmanią platformą lygų, žaidėjų bei teisėjų administravimui. Nuo 2017 metų „Leisure Leagues“ franšizė pradėjo sparčiai plisti po visą pasaulį ir jau yra tokiose valstybėse kaip JAV, Prancūzija, Olandija, Belgija, Graikija, Lenkija, Vokietija, Meksika, Lenkija ir daug kitų, o nuo šių metų startuos ir Lietuvoje. „Leisure Leagues“ ambasadoriumi Lietuvoje yra buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas.

„Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projektas yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)330041+39
2FC Klaipeda City (Klaipėda)320141+36
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)310213-23
4FK Merkys (Varėna)300315-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2022
Grupė:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Andrius Alekna Komanda:FK KTU United (Kaunas)
4 Varžybų:3
Klaidas Dargis Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
2 Varžybų:3
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5
Elvinas Derevenko Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
2 Varžybų:3
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2 Varžybų:5
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 Varžybų:5
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 Varžybų:5
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5
Justas Adamas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
2 Varžybų:5
Justinas Zagurskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Mindaugas Kasparas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Artūras Armonas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 1
Simas Gedžiūnas * Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija