SOCCA

Mūsų partneriai:

2022-05-27

LMFČ 2022: I-ojo etapo anonsas – Kauno derbis ir „Merkio“ šansas pasinaudoti namų sienomis

Jau šį šeštadienį (gegužės 28 d.) Varėnos sporto centro stadione startuoja 2022 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionatas.

Dėl čempionų vardo šiais metais kovos septynios komandos, visos jos tą darė ir praėjusiais metais.

Tai – „Klaipėda Ciy“, „Hegelmann Minifootball“, Jurbarko „Imsrė“, Kauno „Arsenalas“, KKSC „Prienai – Pozityvūs“, Varėnos „Merkys“ ir SC „Akmenė“

Kadangi komandų skaičius nėra lyginis, ne visos komandos etapuose sužais po vienodą rungtynių skaičių. KKSC „Prienai – Pozityvūs“, Jurbarko „Imsrė“ ir „Hegelmann Minifootball“ sužais po dvejas rungtynes, o kitų komandų Varėnoje laukia trejos rungtynės.

Kauno derbis

Varėnoje jau net trečią kartą per savaitę galėsime išvysti Kauno derbį tarp FC „Hegelmann Minifootball“ ir Kauno „Arsenalo“. Šios dvi komandos net du kartus susirėmė Lietuvos mažojo futbolo „Arimex“ taurės turnyre. Grupių etape „Hegelmann“ laimėjo rezultatu 2:0, bet po to komandos susitiko finale, kur pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis 2:2, o bulitų serijoje 2:0 galiausiai triumfavo „Arsenalas“.

Galime sakyti, kad kol kas bendras rezultatas 1:1, todėl Varėnoje jau nuo 11 valandos bus galima dar sykį išvysti įnirtingą Kauno derbį tarp principinių varžovų. Kas laimės šįkart? „Arsenalo“ patirtis ar „Hegelmann“ talentas, kuris buvo papildytas tokiais žaidėjais kaip Justinas Zagurskas ar Deividas Gražys.

Be šių rungtynių „Arsenalo“ dar lauks rimtas iššūkis ir jėgų patikrinimas su čempionų titulą ginančiais „Klaipėda City“, o taip pat dvikova su ukrainiečiais pasipildžiusia SC „Akmenės“ komanda.

Tuo metu „Hegelmann Minifootball“ antrosios dienos rungtynės bus prieš Jurbarko „Imsrę“, o tai dar viena intriguojanti akistata. Vice čempionais žais su bronzos medalių laimėtojais. Praėjusiais metais abi šios ekipos kovojo dėl čempionų titulo, o „Imsrė“ net turėjo geresnius šansus užimti antrąją vietą, bet paskutinio etapo metu „Hegelmann“ juos aplenkė ir finišavo antroje vietoje.

Šiais metais komandos rašys naują istorijos lapą, o kuriai iš jų pirmajame sakinyje pavyks užfiksuoti žodį pergalę, pamatysime aikštėje.

„Merkiui“ padėti gali namų sienos

Savo sudėtį keliais naujais žaidėjais papildęs „Merkys“ nesužibėjo Lietuvos mažojo futbolo „Arimex“ taurėje. Nors „Merkys“ visiems kibo į atlapus ir buvo lygiavertis varžovas, tačiau grupių etapą užbaigė su 0 taškų.

Toks rezultatas negali nuteikti pozityviai, bet nereikia pamiršti, kad tai buvo pirmosios komandos šio sezono tarpusavio rungtynės.

Vienas kito supratimo ekipai, tikėkimės, pavyko įgauti taurės metu, o šįkart dar padės ir namų sienos. Žinoma, pirmasis „Merkio“ varžovas bus kietoji „Imsrės“ komanda, bet kiti du varžovai – praėjusiais metais visai šalia „Merkio“ buvę KKSC „Prienai – Pozityvūs“ ir SC „Akmenė“. „Merkiui“ norint turėti geresnį sezoną nei praėjusiais metais, šias komandas reikės įveikti, bet šie varžovai dar turi paslapties šydą.

KKSC „Prienai – Pozityvūs“ atrodo tikrai sustiprėję po dvejų komandų apsijungimo, o „Akmenė“ pasipildė ne vienu ukrainiečiu, kurie taip pat turėtų sustiprinti jų gretas, tad „Merkys“ negali tikėtis lengvų rungtynių, bet galbūt namų sienos taps pergalingu faktoriumi?

Komentarai

„Klaipėda City“ vadovas Tomas Norkūnas: „Laukia trys rungtynės, žinome, kad bus sunki kova visose. Visos komandos norės atimti taškus iš mūsų, bet tam ruošiamės įprastai, kaip ir kiekvienoms rungtynėms“.

FC „Hegelmann Minifootball“ vadovas Mindaugas Zlatkus: „Varėnoje čempionatą startuosime rungtynėmis su „Arsenalu“ ir Jurbarko „Imsre“. Laukia be galo sunkios, kovingos rungtynės su labai stipriais varžovais, bet stengsimės pademonstruoti gražų žaidimą ir siekti teigiamų rezultatų“.

Jurbarko „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas: „Į Varėną vykstame su tikslu iškovoti 6 taškus. Turėjome kelias draugiškas rungtynes, žaidėme Taurės varžybose ir pamatėme, ką darome ne taip, kurias savo žaidimo vietas reikia patobulinti. Tikiuosi, kad komanda sureagavo ir čempionatą pradėsime taip, kaip priklauso“.

Kauno „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas: „Varėnoje laukia trys rungtynės. Rungtynės prieš praeitų metų čempionus „Klaipėda City“, Kauno derbis prieš „Hegelmann“ komandą ir rungtynės prieš „SC „Akmenę“, komandą su kuria mums niekada dar nebuvo lengvų rungtynių ir kurie yra labai neparankūs mums. Laukia tikrai įtemptas ir sunkus turas.

KKSC „Prienai – Pozityvūs“ narys Dainius Ališauskas: „Visus varžovus gerbiame ir nesitikime nei vienų lengvų rungtynių apskritai viso čempionato metu, todėl kiekvienose rungtynėse reikės atiduoti visas jėgas ir kovoti iki galo. Visoms rungtynėms ruošiamės vienodai, derindami savo žaidimą naujai suburtai komandai.

SC „Akmenė“ vadovas Eugenijus Jogminas: „Komanda psichologiškai nusiteikusi gerai, todėl tikimės, kad Varėnoje turėsime sėkmingą etapą ir gerai sužaisime rungtynes“.

Varėnos „Merkio“ vadovas Dmitrij Krupovič: „Varėnoje tikimės tik pergalių, nes žaisime namuose ir norėtųsi nudžiuginti vietinius sirgalius. Pasiruošimą pradėjome Prienuose, dalyvaudami Taurės rungtynėse. Tada pirmą kartą susirinkome pažaisti, pamatėme savo spragas, kurias bandysime ištaisyti Varėnoje“.

I-ojo etapo tvarkaraštis:

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 1 2022-05-28 11:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Varėnos stad. I aikštė
2 1 2022-05-28 11:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FK Arsenalas (Kaunas)
Varėnos stad. II aikštė
3 1 2022-05-28 12:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FC Klaipeda City (Klaipėda)
Varėnos stad. I aikštė
4 2 2022-05-28 13:00:00 FK Merkys (Varėna) KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
Varėnos stad. I aikštė
5 2 2022-05-28 13:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Varėnos stad. II aikštė
6 2 2022-05-28 14:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) FK Arsenalas (Kaunas)
Varėnos stad. I aikštė
7 3 2022-05-28 15:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FK Merkys (Varėna)
Varėnos stad. I aikštė
8 3 2022-05-28 16:00:00 KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.) FC Klaipeda City (Klaipėda)
Varėnos stad. I aikštė
9 3 2022-05-28 17:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) SC-FK Akmenė (Akmenė)
Varėnos stad. II aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2023
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:2
Ignas Raštutis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
4 Varžybų:2
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:2
Rokas Gedminas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
3 Varžybų:2
Justas Adamas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
2 Varžybų:2
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
2 Varžybų:2
Justas Gulbinas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
1 Varžybų:2
Artūras Pečiulis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
1 Varžybų:2
Justinas Zagurskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
1 Varžybų:2
Taras Onufrak Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
1 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Mantas Murauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Tomas Norkūnas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Roman Abrašin Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Robertas Rimutis Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Egidijus Žagaras Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija