SOCCA

Mūsų partneriai:

2022-08-12

LMFČ 2022: IV-ojo etapo anonsas – po vasaros pertraukos komandos sugrįžta nusiteikusios kovingai

Po daugiau nei mėnesio pertraukos Lietuvos mažojo futbolo čempionatas sugrįžta ir šį šeštadienį (rugpjūčio l 3 d.) visos septynios čempionato komandos susitiks Naujojoje Akmenėje. Šiame mieste iš viso laukia aštuonios rungtynės – penkios čempionato komandos sužais po dvejas rungtynes, o Jurbarko „Imsrė“ ir KKSC „Prienai – Pozityvūs“ sužais po tris rungtynes.

Į vasaros pertrauką pirmaudami išėjo „Hegelmann Minifootball“ futbolininkai, todėl jiems Naujosios Akmenės etapas bus labai svarbus, o taip pat juos vytis bandys „Imsrės“ kolektyvas, kuris turės progą tai padaryti, nes sužais vienomis rungtynėmis daugiau.

Etapo šeimininkams SC-FK „Akmenė“ klubui namų sienos taip pat bus labai svarbios. Net trys komandos – minėtoji „Akmenė“, „Merkys“ ir „Arsenalas“ – turi po 10 taškų, todėl šių komandų rezultatai lems tai, kas tvirčiau įsitaisys mažiausiai trečioje vietoje.

Išbandymai Naujojoje Akmenėje – pasiruošimas Čempionų lygai

Net trys čempionato komandos etapą Naujojoje Akmenėje išnaudos ir kaip pasiruošimą artėjančiam Socca Čempionų lygos turnyrui Slovėnijoje. Tos komandos – tai praėjusių metų čempionai „Klaipėda City“, šių metų taurės laimėtojai Kauno „Arsenalas“ ir dabartiniai čempionato lyderiai „Hegelmann Minifootball“.

Čempionų lygos turnyras startuos rugpjūčio 25 dieną, o visos komandos jau žino kokie varžovai jų lauks. Apie tai paskaityti plačiau galite čia.

Įdomu tai, kad „Hegelmann Minifootball“ ir „Klaipėda City“ komandos Naujojoje Akmenėje susitiks tarpusavyje, todėl galės vieną kitai padėti pasiruošti tarptautinėms kovoms. Pirmoji šių komandų tarpusavio akistata pasibaigė „Hegelmann“ pergale rezultatu 5:0, bet klaipėdiečiai, kurie šiais metais dar nėra laimėję (tris kartus sužaidė lygiosiomis ir keturis kartus pralaimėjo), po vasaros pertraukos dės visas pastangas, kad ta pergalė būtų pasiekta kaip įmanoma greičiau.

Jei to visgi nepavyks padaryti prieš Kauno atstovus, antrąjį bandymą „Klaipėda City“ turės prieš KKSC „Prienai – Pozityvūs“ ekipą, kuri yra jų turnyrinės lentelės kaimynė ir turi tik vienu tašku daugiau.

Prienų rajono komanda, kuri per vasaros pertrauką atsisveikino su keliais žaidėjais, bet taip pat pasipildė ne vienu jaunu ir talentingu žaidėju, pirmąją tarpusavio dvikovą prieš „Klaipėda City“ laimėjo rezultatu 3:2. Tąkart kova buvo labai atkakli ir apylygė, tad jokio kito scenarijaus negalime tikėtis ir Naujojoje Akmenėje.

Prieš tuos pačius KKSC „Prienai – Pozityvūs“ žais ir „Hegelmann Minifootball“ klubas. Pirmą kartą šį sezoną komandos susitiko Prienuose ir tada vietos komanda sugebėjo pakutenti padus dabartiniams čempionato lyderiams, kurie laimėjo tik 5:4. Atrodo, kad Prienų ekipa žino, kaip reikia įveikti „Hegelmann“ gynybą, bet ar naujieji komandos nariai tą irgi žinos? Pamatysime tai rytoj Naujojoje Akmenėje.

Tiesioginė kova dėl bronzos

Tuo metu Kauno „Arsenalo“ pasiruošimas Čempionų lygai sutapo su tiesioginėmis kovomis prieš turnyrinės lentelės kaimynus – tai Varėnos „Merkys“ ir etapo šeimininkai SC-FK „Akmenė“. Abu šiuos varžovus „Arsenalas“ pirmosiose tarpusavio rungtynėse įveikė rezultatu 2:1, o tai rodo, kad mūsų vėl lauks lygių varžovų akistata. Tai, kad visos šios trys komandos yra panašaus pajėgumo aiškiai parodo ir turnyrinė lentelė – visos jos turi po 10 taškų.

Bet būtent tarpusavio akistatų metu santykiai ir turėtų būtų išsiaiškinti. Labai realu, kad po Naujosios Akmenės etapo kažkuri iš šių trijų komandų atsiplėš ir tvirčiau atsistos ant trečiojo laiptelio.

Jei tai norės padaryti „Merkys“ ar SC-FK „Akmenė“, jiems tikriausiai reikės nugalėti antroje vietoje esančią Jurbarko „Imsrę“, kuri Naujojoje Akmenėje sužais tris rungtynes. „Merkys“ sezono pradžioje tai jau buvo padaręs ir „Imsrę“ sutriuškino net 7:1, bet po pirmojo prasto etapo „Imsrė“ atsigavo ir sugrįžo į pergalingą kelią, kuriuo einant jie 3:1 įveikė „Akmenę“, bet atsakomojoje dvikovoje „Akmenė“ žais namuose ir tai gali būti svarbus aspektas.

Komentarai

SC-FK „Akmenės“ vadovas Eugenijus Jogminas: „Vasaros pertrauką išnaudojome poilsiui, bet sporto taip pat stengėmės nepamiršti. Komandoje per pertrauką įvyko pasikeitimų dėl mūsų ukrainiečių migracijos, bet tikrai nesijaučiame susilpnėję. Mūsų komanda tikisi pasiekti kuo geresnių rezultatų. Manome, kad Naujoje Akmenėje laukia įnirtingos kovos futbolo aikštelėje“.

FC „Hegelmann Minifootball“ vadovas Mindaugas Zlatkus: „Čempionato pertrauka praėjo labai greitai. Sudėtyje pasikeitimų jokių neįvyko, nematome tam reikalo. Mūsų lauka priešpaskutinis čempionato etapas. Kantriai ruošiamės kelionei į Naująją Akmenę, ten susitiksime su „Klaipėda City“ ir KKSC „Prienai – Pozityvūs“. Laukia dvi sunkios dvikovos, tuo labiau komandos galėjo koreguoti sudėtis, tad galime laukti visko. Bet mes būsime pasiruošę viskam. Vyksime kovoti dėl 6 taškų“.

Jurbarko „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas: „Sveiki, vasaros pertrauka prabėgo labai greitai, pailsėjome, esam pasiruošę pradėti antrą sezono pusę. Sudėtyje pasikeitimų nėra. Akmenės etapas bus ypatingai svarbus, kadangi žaisime tris rungtynes – su šeimininkais, pirmajame etape mus nugalėjusiu „Merkiu“ bei Prienų komanda. Lengvų rungtynių nesitikime, tačiau atvykstame išsikėlę aiškų tikslą – pasirodyti maksimaliai gerai ir susirinkti reikiamus taškus, kad išlaikytume intrigą iki pačios pabaigos“.

„Klaipėda City“ vadovas Tomas Norkūnas: „Šiek tiek pailsėjome, bet atsipalaiduoti nebuvo kada ir stengėmės treniruotis ir gerinti savo žaidimą. Sudėtis per daug nesikeis, kliaunamės savais žaidėjais ir tikimės, kad pagaliau surinksime visus pajėgiausius žaidėjus ir traumos aplenks mūsų komandą. Nemažai žaidėjų dėl traumų iškritę vim sezonui, bet Naujojoje Akmenėje pagaliau tikimės pergalės, žinome, kad bus sunku, bet galbūt atėjo ir mūsų laikas laimėti“.

Kauno „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas: „Vasaros pertrauka, kaip ir visada atostogos, praeina nepastebimai. Su nekantrumu laukiame sekančio etapo starto. Sudėtyje jokių pasikeitimų neplanuojame ir jų nebus. Laukia Ilga kelionė, reikės laiko „išsijudinti“ po tokios kelionės, kad aikštėje būtume aktyvūs. Tikimės sunkių ir tikrai nelengvų rungtynių, bet stengsimės sėkmingai užbaigti etapą bei išlaikyti turimą trečią vietą turnyrinėje lentelėje“.

Varėnos „Merkio“ vadovas Dmitrij Krupovič: „Mūsų komanda ilsėjosi, gal pavieniai žaidėjai palaikė savo sportinę formą, bet komandiškai ilsėjomės. Po pertraukos sudėtyje bus nežymių pasikeitimų – prisijungs keletą naujų žaidėjų ir turėsime ilgesnį suolelį. To tikrai reikės, nes Naujojoje Akmenėje bus sunkus etapas, kaip ir kiekvienas – čia silpnų komandų nėra“.

IV-ojo etapo tvarkaraštis:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 9 2022-08-13 12:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2 9 2022-08-13 12:00:00 KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
3 10 2022-08-13 13:00:00 FK Merkys (Varėna) FK Arsenalas (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
4 10 2022-08-13 14:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
5 10 2022-08-13 14:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
6 11 2022-08-13 15:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) FK Arsenalas (Kaunas)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė
7 11 2022-08-13 16:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
Naujosios Akmenės stad. II aikštė
8 11 2022-08-13 16:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FK Merkys (Varėna)
Naujosios Akmenės stad. I aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2022
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Nikita Juščenko Komanda:FK Merkys (Varėna)
16 Varžybų:10
Arnas Levonauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
12 Varžybų:12
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
12 Varžybų:12
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
12 Varžybų:12
Paulius Sirotavičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:12
Elvinas Derevenko Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
10 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
10 Varžybų:12
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:8
Aringas Streckis Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:12
Armandas Žigas Komanda:FK Merkys (Varėna)
8 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2022
FotoInformacija
Elvinas Derevenko Komanda:KKSC Prienai - Pozityvūs (Prienų raj.)
1 1
Klaidas Ivanauskis Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2
Andrius Samplinskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Vaidotas Juškus Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 2
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justinas Jurčiukonis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
1 0
Renaldas Stankevičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 0
Artūras Mosejevas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 1
Mykola Sych Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Audrius Plytnikas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija