SOCCA

Mūsų partneriai:

2023-05-03

Į pasaulio čempionatą – su naujomis aprangomis!

Artėjant Pasaulio mažojo futbolo 6x6 čempionatui pristatome Lietuvos mažojo futbolo rinktinės draugus. Trečią kartą pasaulio čempionate žaisiantys Lietuvos futbolininkai pirmą kartą vilkės „SELECT“ pagamintas aprangas, kuriomis pasirūpino mūsų techninis partneris UAB „Sports mode“. Bendrovės direktorius Karolis Barauskas atkreipė dėmesį, kad „Sports mode“ Lietuvos mažojo futbolo rinktinės aprangomis rūpinasi nuo 2018 metų. „Paskutinius penkerius metu Lietuvos rinktinė žaidė vilkėdama „Legea“ aprangas ir su jomis ne tik laimėjo Baltijos mažojo futbolo taurę, bet 2019 metais pasaulio čempionate iškopė į aštuntfinalį. Tikime, kad naujos „Select“ aprangos įkvėps mūsų futbolininkus dar aukštesniam skrydžiui!“, – vylėsi K. Barauskas.

Lietuvos mažojo futbolo rinktinės vadovas Tomas Butkus teigė, kad darbas su rinktine visada prasideda nuo partnerių paieškos. „Be jų tikėjimo ir indėlio mes tiesiog negalėtume dalyvauti tarptautinėse varžybose. Džiugu, kad „Sports mode“, atstovaujanti „Select“ ir „Legea“ prekinius ženklus, jau ilgą laiką yra ne tik rinktinės techninis partneris, bet ir viso mažojo futbolo pagalbininkas. Su „Select“ kamuoliais jau nuo seno žaidžiame MFL ir Lietuvos čempionatuose, o jų aprangos puošia mažojo futbolo rinktinės žaidėjus“, – pastebėjo T. Butkus.

Dėkojame mūsų partneriams už pasitikėjimą ir indėlį į sklandų Lietuvos mažojo futbolo rinktinės pasirengimą svarbiausiam metų iššūkiui! 

Primename, kad birželio 2-11 dienomis Vokietijos mieste Esene vyksiančiame Socca mažojo futbolo pasaulio čempionate dėl titulo grumsis 44 rinktinės. Trečią kartą iš eilės šiose prestižinėse varžybose dalyvausianti Lietuvos mažojo futbolo rinktinė pirmame varžybų etape išmegins jėgas su Rumunijos, Mauricijaus ir Peru rinktinėmis.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Rumunija00000000
2Lietuva00000000
3Mauricijus00000000
4Peru00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2023
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija