SOCCA

Mūsų partneriai:

2023-06-19

LMFČ 2023: II-ojo etapo apžvalga – debiutantai įgauna pagreitį, o laikyti favoritais toliau stringa

Šeštadienį puikiame Radviliškio sporto komplekse įvyko antrasis 2023 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas. Dėl pasikeitusio tvarkaraščio aštuonios komandos Radviliškyje turėjo sužaisti ne po tris, o po dvi rungtynes, o geriausiai sužaisti rungtynes pavyko abiems čempionato debiutantams – etapo šeimininkams FSK „Radviliškiui“ (12 tšk.) ir Kauno „Smūgio“ (9 tšk.) komandai, kurios laimėjo abejas rungtynes.

Tuo metu Kauno „Arsenalas“ (10 tšk.) prarado pirmuosius taškus, bet dar išlieka antroje vietoje, o praėjusių metų čempionai Kauno „Hegelmann Minifootball“ vis dar smarkiai buksuoja – po keturių rungtynių lieka be taškų. Ne itin geriau sekasi ir praėjusių metų vicečempionams Jurbarko „Imsrei“, kurie su 4 taškais yra tik šešti.

Čempionato debiutantai įgauna pagreitį, o laikyti favoritais – toliau stringa

Po keturių sužaistų rungtynių čempionate yra tik viena komanda, kuri laimėjo visus keturis susitikimus. Tai – čempionato debiutantai FSK „Radviliškis“. Puikiai čempionatą Jurbarke pradėjusi ekipa toliau užtikrintai sužaidė ir namų stadione.

Savų žiūrovų palaikomas „Radviliškis“ 5:2 nukovė ir vilčių nepaliko ne pačios stipriausios sudėties susirinkusiai Jurbarko „Imsrei“, o kitose rungtynėse dar didesniu skirtumu palaužė praėjusių metų čempionus Kauno „Hegelmann Minifootball“, kurie taip pat į Radviliškį atvyko dėl traumų praretėjusia sudėtimi.

„Atsakingai ruošiamės rungtynėms ir stipriai kovojome dėl pergalių. Jaučiamės, kad buvome verti šešių taškų, o dabar jau laukiame rungtynių Alytuje. Iš tikro, šiais metais norėjome labiau apsižiūrėti ir susipažinti su mažuoju futbolu, bet po antrojo etapo patys netikėtai sau esame pirmoje vietoje, todėl stengsimės atsakingai susirinkti į visas likusias rungtynes, atiduoti visas jėgas aikštėje ir kovoti dėl aukščiausios pozicijos“, – sakė „Radviliškio“ komandos saugas Mantas Martyšovas.

„Hegelmann Minifootball“ ekipa vilčių neturėjo ne tik prieš „Radviliškį“, bet ir prieš kitą Kauno komandą „Arsenalą“. Nors pastarieji taip pat atvyko ne pačios pajėgiausios sudėties, o vartuose turėjo stovėti aikštės žaidėjas, tačiau jų pranašumas buvo akivaizdus – „Arsenalas“ laimėjo net 6:0.

Tiesa, po to „Arsenalo“ progų realizacija pradėjo strigti ir su Jurbarko „Imsre“ buvo sužaista lygiosiomis 1:1. Tai buvo pirmieji „Arsenalo“ prarasti taškai, o dėl to komanda jautė šiokį tokį apmaudą.

„Šiandien pritrūko sėkmės, kad galėtume parsivežti visus 6 taškus. Kauno derbyje prieš „Hegelmann“ varžovai neturėjo daug pagrindo žaidėjų, turėjo trumpą suolą, todėl sunku nebuvo, nors ir patys nebuvome stipriausios sudėties. Prieš „Imsrę“ mums žaisti visada yra sunku. Jurbarko komanda bus yra pati nesėkmingiausia ir prieš ją mums kažkodėl visada sunku laimėti. Turėjome daug gerų progų, ne kartą pataikėme į vartų konstrukciją, bet, kaip sakiau, arba pritrūko sėkmės, arba jų vartininkas darė stebuklus. Pažiūrėjus atgal, tikrai galėjome iškovoti 6 taškus, todėl jaučiame kažkokį apmaudą, bet taip pat suprantame, kad sezonas dar ilgas, Alytuje žaisime prieš visus tiesioginius konkurentus ir tikrai toliau kovosime dėl aukso“, – kalbėjo „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

Dar kitai Kauno komandai „Smūgiui“ etapas Radviliškyje susiklostė labai gerai. „Smūgis“ 7:2 sutriuškino „Klaipėda City“ (6 tšk.) klubą ir 5:2 įrodė persvarą prieš SC-FK „Akmenę“ (6 tšk.) bei iškovoję 6 taškus pakilo į trečią čempionato vietą.

„Labai geros nuotaikos. Ryte nuotaikos buvo nekokios, nes sužinojome, kad neturėsime vartininko, tad į vartus stojo aikštės žaidėjas, bet jis turbūt pasirodė geriau nei vartininkas. Pavyko laimėti abejas rungtynes, iškovoti 6 taškus ir neleisti varžovams pabėgti nuo mūsų. Sakyčiau, kad laimėti labiausiai padėjo kantrybė – žaidėme kantriai, laukėme savo progų ir puikiai jas realizavome“, – mintimis pasidalino „Smūgio“ gynėjas Benas Buzevičius.

Taškus gali prarasti bet kas

Kol kas tik „Radviliškis“ nežino, ką reiškia prarasti taškus, o visų kitų komandų žaidimas banguoja. Tuo puikiai galėjo įsitikinti SC-FK „Akmenė“ ir „Klaipėda City“. Tiek „Akmenė“, tiek „Klaipėda City“ nugalėjo kitus čempionato debiutantus FK „Alytų“ ir juos paliko be taškų, bet antrąsias savo rungtynes minėtosios ekipos pralaimėjo ir pralaimėjo gan skaudžiai.

„Klaipėda City“ treneris Sergejus Jakovlevas tą bangavimą pastebėjo, bet tai siejo su čempionato lygiu.

„Be „Radviliškio“, visos kitos komandos jau prarado taškus. Tai rodo, kad čempionato lygis pakilo, visos komandos yra apylygės ir taškus gali prarasti bet kas. Sezono dar liko daug, todėl jis nusimato tikrai įdomus, o mes stengsimės tų taškų surinkti kuo daugiau“, – kalbėjo S.Jakovlevas.

Tuo metu taškų dar neiškovojusi „Alytaus“ komanda nosies nenukabina ir tikisi, kad savo taškų sąskaitą jiems pavyks atsidaryti po dvejų savaičių namuose.

„Vyrai stengiasi, bet vis dar trūksta susižaidimo. Pirmose rungtynėse prieš „Akmenę“ pamatėte, kad susižaidimas gerėja, lyginant su pirmuoju etapu, bet dar tikrai nėra geras. Iki etapo namuose turime dvi savaites. Laiko nėra daug, bet bandysime susižaisti ir savo taškų kraitį atidaryti Alytuje“, – po prasto sezono starto optimizmo dar neprarado čempionato debiutantų FK „Alytaus“ vadovas Saulius Giedraitis

Trečiasis čempionato etapas vyks liepos 1 dieną (šeštadienį) Alytuje. Šis etapas bus ilgasis ir komandoms teks sužaisti po tris rungtynes.

Gražiausi etapo įvarčiai

II-ojo etapo simbolinė rinktinė


2023 m. Lietuvos mažojo futbolo čempionato II-ojo etapo (Radviliškis) rezultatai:

Jurbarko „Imsrė“ 2:5 FSK „Radviliškis“

FC „Hegelmann Minifootball“ 0:6 FK „Arsenalas“

FK „Smūgis“ 7:2 „Klaipėda City“

FK „Alytus“ 0:3 SC-FK „Akmenė“

FC „Hegelmann Minifootball“ 0:5 FSK „Radviliškis“

Jurbarko „Imsrė“ 1:1 FK „Arsenalas“

FK „Smūgis“ 5:2 SC-FK „Akmenė“

FK „Alytus“ 0:6 „Klaipėda City“

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FSK Radviliškis (Radviliškis)1413016822+4639
2FK Smūgis (Kaunas)1411217131+4035
3SC-FK Akmenė (Akmenė)148154832+1625
4FC Klaipeda City (Klaipėda)146264342+120
5FK Arsenalas (Kaunas)146174942+719
6FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)145273034-417
7FK Alytus (Alytus)1420122973-446
8FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)141013870-623

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2023
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Ignas Raštutis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
24 Varžybų:14
Taras Onufrak (išreg.) Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
11 Varžybų:7
Rokas Gedminas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
10 Varžybų:8
Audrius Brokas Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
9 Varžybų:10
Christianas Žilinskas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:7
Klaudijus Bagočius Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:14
Marius Baziulis Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:14
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
7 Varžybų:14
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Lukas Rimkus Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Rokas Krušnauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Dmitrij Krupovič Komanda:FK Alytus (Alytus)
1 1
Vaidotas Juškus Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
1 1
Rimvydas Karsokas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Karolis Gečas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 2
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Martynas Jurkūnas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija