SOCCA

Mūsų partneriai:

2021-06-18

LMFČ 2021: III-ojo etapo anonsas – ilgasis etapas pažymės čempionato pusiaukelę

Jau šį šeštadienį, birželio 19 dieną, aštuonios Lietuvos mažojo futbolo čempionate dalyvaujančios komandos susirinks Jurbarke, kuriame reikės atiduoti kiek daugiau jėgų nei įprastai.

Jurbarke komandų laukia ilgasis – trijų turų etapas, tad pirmą kartą šiame sezone komandoms teks sužaisti ne dvi, o tris rungtynes. Žinant, kad nusimato ir aukšta oro temperatūra, ilgasis etapas komandos gali tapti dar ilgesniu.

Šis ilgasis etapas pažymės ir pirmojo rato pabaigą, kadangi visos komandos jau bus po kartą sužaidusios tarpusavyje.

Nors šiuo metu po 12 taškų turi ir Lietuvos mažojo futbolo čempionate pirmauja debiutantai „Klaipėda City“ bei dėl medalių kiekvienais metais kovojantis „Hegelmann Minifootball“ klubas, tačiau ilgasis etapas gali viską apversti. Jau ne viename sezone esame matę, kaip po ilgojo etapo lyderiai savo persvarą iššvaisto, o kaip bus šįkart, bus galima įsitikinti šeštadienį. Trečiasis jubiliejinio Lietuvos mažojo futbolo čempionatas startuos 12 valandą ir tęsis iki pat 19 valandos.

„Hegelmann Minifootball“: 12 val. prieš Jurbarko „Imsrę“; 14 val. prieš „Klaipėda City“; 17 val. prieš Varėnos „Merkį“.

Jurbarke nuo pat pradžių turėtume matyti fejerverkus, nes jau pirmose rungtynėse čempionate pirmaujantis „Hegelmann Minifootball“ susitiks su etapo šeimininkais Jurbarko „Imsre“. Komandas kol kas skiria tik 3 taškai, tad rungtynių svarba ir baigtis yra aktuali abejoms pusėms.

Po to „Hegelmann Minifootball“ žais prieš „Klaipėda City“ klubą, su kuriuo jie ir sėdi ant vienos kėdės. Tikrai gali būti, kad po šių rungtynių viena komanda nuo kėdės bus numesta, o „Hegelmann Minifootball“ tikisi, kad tai bus tikrai ne jie.

Galiausiai Kauno rajono komanda ilgąjį etapą užbaigs rungtynėmis su Varėnos „Merkiu“. Šis varžovas taškų kol kas neturi, bet tai nereiškia, kad prieš juos bus lengva žaisti. Po pirmųjų dvejų rungtynių ir jėgų gali būti ne tiek jau daug, o ir praėjusių rungtynių rezultatai gali turėti įtakos motyvacijai.

Ilgajam etapui ruošiamės įprastai, visada laukiame sunkių dvikovų, kietos kovos.

Visos komandos šiame čempionate nori laimėti, nesvarbu ar jie aštunti ar lentelės viršuje. Visada tenka kantriai kentėti. Kentėsime ir Jurbarke, tikimės, kad mūsų kantrybė ir vienybė bus raktas į pergales ir šįkart“, – sakė komandos vadovas Mindaugas Zlatkus, kuris praėjusį savaitgalį su komanda debiutavo ir Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate.

„Kaip matome, lentelės viršuje trintis. Teks rimti iššūkiai, kaip visada, kovingieji etapo šeimininkai - Jurbarko „Imsrė“ – geras kolektyvas, visada kovoja iki galo, niekada su jais nebūna lengva, to tikimės ir šį kartą“, – toliau komentavo „Hegelmann Minifootball“ ekipos vadovas, kuris savo komandos sudėtyje paplūdimio futbolo čempionate turėjo ir kelis „Imsrės“ žaidėjus.

„Įdomu bus susitikti su Klaipėdos komanda. Naujokai įnešė į čempionatą gražių spalvų, žaidžia kovingą futbolą. Tai rodo ir jų rezultatai. Niekad neteko su jais rungtyniauti, tai bus smalsu išbandyti jėgas su klaipėdiečiais.

Na ir „Merkys“, kuris vis dar ieško savo žaidimo, bet tikrai nenuspėjami, rezultatai neatspindi jų žaidimo ir tikrai bus kietas riešutėlis visoms čempionato komandos. Važiuosime su tikslu kovoti dėl 9 taškų, bus sunku, bet toks mūsų tikslas“, – pabrėžė M.Zlatkus.

„Klaipėda City“: 12 val. prieš SC-FK „Akmenę“; 14 val. prieš „Hegelmann Minifootball“; 18 val. prieš KKSC „Prienus“.

Kitiems, visus stebinantiems, čempionato lyderiams ilgasis etapas potencialiai gali būti kiek lengvesnis. Žinoma, antrose rungtynėse „Klaipėda City“ klubo lauks petys į petį žengiantis „Hegelmann Minifootball“ klubas, bet pirmose rungtynėse klaipėdiečiai žais prieš stabilumo dar stokojančius „Akmenės“ kolektyvą, o paskutinėse rungtynėse susitiks su KKSC „Prienais“, kurie kol kas turi tik 2 taškus.

Nors mes ir įvardinome žodį potencialiai, bet potencialas ne visada pasiteisina ir kartais gali būti priešingai. Būtent tai supranta „Klaipėda City“ klubo vadovas Tomas Norkūnas, kuris visoms trims rungtynėms komandą nori nuteikti kuo rimčiau.

„Ruošiamės, kaip visada, atsakingai. Trys rungtynės pareikalaus daugiau jėgų nei įprastai, bet mūsų komanda tam pasiruošusi“, – pareiškė T.Norkūnas.

„Pirmajame rate liko trys grėsmingi varžovai. Visos komandos rodo gražų ir kovingą žaidimą, lengva tikrai nebus. Susitikimas prieš lyderius „Hegelmann Minifootball“ laukia tikrai sunkus, o „Akmenė“ bei „Prienai“, nors gal lentelėje ir nėra aukštai, bet jų žaidimas kovingas ir lengva prieš juos niekam nebūna. Mūsų komanda savo žaidimo per daug nekeis, bet klaidas išanalizuosime ir bandysime jų nekartoti“, – akcentavo „Klaipėda City“ vadovas.

Jurbarko „Imsrė“: 12 val. prieš „Hegelmann Minifootball“; 14 val. prieš „Akmenę“; 17 val. prieš Panevėžio „Ekraną“.

Etapo šeimininkai Jurbarko „Imsrė“ tikriausiai džiaugiasi, kad daugiausiai jėgų pareikalausiantis etapas vyks jų stadione. Jurbarkiečiai čia visada sulaukia palaikymo ir nors komanda ne visada laimi savame stadione, bet tas „papildomas aikštės žaidėjas“ tikrai jaučiasi ir suteikia komandai jėgų.

Jų tikrai ir labai daug reikės jau pirmose rungtynėse. „Imsrė“ susirems su „Hegelmann Minifootball“ klubu ir pergalės atveju gali juos pavyti, bet pralaimėjus, skirtumas išaugtų iki šešių taškų. Be galo svarbios rungtynės.

Antroje akistatoje Jurbarko klubas susitiks su „Akmene“, kurią jau pakankamai gerai pažįsta, bet trečiose rungtynėse jų lauks naujas veidas – Panevėžio „Ekranas“, su kuriuo „Imsrė“ dar nėra žaidusi.

„Ilgieji čempionato etapai pareikalauja labai daug jėgų, tačiau specialaus pasiruošimo jiems nedarome. Trejos rungtynės labai nuvargina ir atsiliepia žaidimo kokybei, bet sąlygos vienodos visiems ir kažkaip privalome turėti tam jėgų, o ar jų užteks, atsakys rezultatai po etapo Jurbarke“, - svarstė „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas.

M.Venslauskas taip pat nenuvertina nei vienų būsimų varžovų, o daugiausiai minčių jiems sukelia jau minėtasis „Ekranas“, prieš kurį Jurbarko komanda dar nėra žaidusi.

„Būsimi varžovai pajėgūs, tikimės rimtos kovos visose trijose rungtynėse. Vienas nežinomasis mums yra FK „Ekranas“, kadangi tai nauja komanda ir nelabai teko stebėti jų rungtynių, bet visoms rungtynėms būsime maksimaliai susikaupę. Žaisime savo žaidimą ir jokių pakitimų neplanuojame, kadangi kol kas viskas neblogai sekasi“, – užbaigė M.Venslauskas, kuris praėjusį savaitgalį ant smėlio žengė su „Hegelmann“ apranga.

Panevėžio „Ekranas“: 13 val. prieš Varėnos „Merkį“; 15 val. prieš Kauno „Arsenalą“; 17 val. prieš Jurbarko „Imsrę“.

Su 4 taškais ketvirtoje vietoje esantis Panevėžio „Ekranas“ per savo debiutinius du etapus tikėjosi kiek daugiau įvarčių ir pergalių, o pagerinti šią statistiką jie tikrai galės per ilgąjį etapą.

Jurbarke „Ekranas“ iš pradžių susitiks su Varėnos „Merkiu“, po to jėgas patikrins su praėjusių metų čempionais Kauno „Arsenalu“, o savo pasirodymą užbaigs prieš etapo šeimininkus Jurbarko „Imsrę“.

Nors taškų „Ekranui“ norėtųsi, tačiau į Jurbarką komanda atvyks ne pačios pajėgiausios sudėties, kadangi kai kurie žaidėjai turės dalyvauti II-osios Lietuvos futbolo lygos rungtynėse. Visgi, „Ekrano“ vadovas Tomas Malinauskas galvoja tik apie tris pergales, tad iš visų jėgų sieks surinkti kuo optimalesnę įmanomą sudėtį.

„Pasiruošimas identiškai vienodas visiems etapams ir išskirtinio pasiruošimo neturime. Kalbant apie jėgas ilgajam etapui, tai dar neaišku kaip bus. Šį šeštadienį turėsime žaisti ir II-oje šalies lygoje, tad į Jurbarką atvyks kiek daugiau mėgėjų, bet sieksime surinkti optimalią sudėtį ir turėti bent 11 žaidėjų. Turint tiek futbolininkų, jėgų turėtų užtekti“, - sakė T.Malinauskas.

„Vienas svarbus faktorius šį savaitgalį gali būti oro temperatūra. Prognozuojamas 31 laipsnio karštis, o žaisti tokioje temperatūroje nėra lengva. Bus įdomu pamatyti, kaip komandos yra pasiruošusios fiziškai, nes būtent fizinis pasiruošimas gali turėti labai daug įtakos“, – pabrėžė „Ekrano“ vadovas.

„Visi varžovai įdomūs ir nenuspėjami, kol su jais nesužaidėme. „Arsenalas“ yra praėjusių metų čempionai ir dabar stringa, bet manau, kad jie tikrai pagaus savo žaidimą ir su jais tikiuosi vienų sunkiausių rungtynių. Bet čia apskritai nėra lengvų varžovų ir labai sunku bus tiek su „Imsre“, tiek su „Merkiu“. Jau nemažai metų stebiu šį čempionatą ir žinau, koks čia lygis.

Mums šis etapas yra labai svarbus. Žaisime su turnyrinės lentelės kaimynais ir aukščiau esančia „Imsre“. Jei norime kabintis į medalius, mus ilgajame etape tenkintų tik 3 pergalės. To ir sieksime ir tikime, kad galime pasiekti teigiamą rezultatą“, – pridūrė T.Malinauskas.

SC-FK „Akmenė“: 12 val. prieš „Klaipėda City“; 14 val. prieš Jurbarko „Imsrę“; 18 val. prieš Kauno „Arsenalą“.

Kol kas taip pat tik 4 taškus turinti „Akmenė“ tikisi, kad iš Jurbarko grįš su didesniu kraičiu. Nors kol kas visose rungtynėse „Akmenė“ mesdavo rimtus iššūkius varžovams, bet klaidos gynyboje ir prasta realizacija kol kas leido laimėti tik kartą.

Savo antrosios, o gal ir didesnio pergalių skaičiaus „Akmenė“ sieks prieš pirmaujančius „Klaipėda City“, etapo šeimininkus Jurbarko „Imsrę“ ir praėjusių metų čempionus Kauno „Arsenalą“.

Skamba tikrai grėsmingai – „Akmenės“ lauks ne tik trejos rungtynės, bet trejos rungtynės prieš labai stiprius varžovus, tačiau komandos vadovas Tadas Gnedojus yra užtikrintas, kad jo komanda yra pasiruošusi.

„Manau, tikrai užteks jėgų, turime pakankamai žaidėjų, tik svarbu, kad žaidėjai neperdegtų aikštelėje ir išnaudotų savo sukurtas progas. Kol kas su realizacija stringame, bet, manau, viskas bus gerai ateinančiame etape. Matėme visus varžovus, tikrai bus nelengvas turas, bet žaisime savo žaidimą ir sieksime geriausio rezultato“, – kalbėjo T.Gnedojus.

Kauno „Arsenalas“: 13 val. prieš KKSC „Prienus“; 15 val. prieš Panevėžio „Ekraną“; 18 val. prieš „Akmenę“.

Praėjusių metų čempionai Kauno „Arsenalas“ sunkiai pradėjo titulo gynybą. Per keturias rungtynes laimėta vos kartą ir su 3 taškais „Arsenalas“ užima vos šeštą vietą.

Tačiau ilgasis etapas atėjo pačiu laiku. Susigrąžinti savo čempionišką žaidimą ir gerokai padidinti savo taškų skaičių geresnės progos tikriausiai nėra.

Jurbarke „Arsenalas“ žais prieš šalia esančias komandas, kurios taip pat kol kas stabilumo nedemonstruoja. Kauniečiai iš pradžių kovos su KKSC „Prienais“, po to jų lauks Panevėžio „Ekranas“, o galiausiai bus sužaista su „Akmene“.

Visgi, po tokios pradžios „Arsenalo“ favoritu laikyti galbūt jau negalime, bet tik pati komanda gali pakeisti šias abejones. Bus įdomu pamatyti „Arsenalo“ akistatą su „Ekranu“. Vieniems čempionato naujokams „Arsenalas“ jau pralaimėjo, o kaip bus su antraisiais naujokais?

„Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas į Jurbarką nori atsivežti kuo didesnę sudėtį ir sieks trijų pergalių, nes ir taip komanda prarado jau per daug taškų.

„Trejos rungtynės iš tiesų pareikalaus daugybės jėgų iš kiekvieno žaidėjo. Reikės didelio atsarginių žaidėjų indėlio. Tikimės surinkti kuo daugiau žaidėjų, kad turėti ir išlaikyti kuo daugiau šviežių jėgų. Kiekvieną varžovą vertiname atsargiai, bet eisime kovoti į aikštelę iki galo. Lengvų rungtynių tikrai nebus. Daugiau klysti ir prarasti taškų mes jau sau nebegalime leisti, norint šiemet dar kažką pasiekti“, – pabrėžė K.Vasiliauskas.

KKSC „Prienai“: 13 val. prieš Kauno „Arsenalą“; 15 val. prieš Varėnos „Merkį“; 18 val. prieš „Klaipėda City“.

Praėjusiais metais Lietuvos mažojo futbolo čempionate debiutavę KKSC „Prienai“ jau žino ką reiškia ilgasis etapas. Tai – galimybė pasivyti ar aplenkti kai kuriuos varžovus, bet tuo pačiu – rizika nugrimzti į dugną.

Kol kas tik du taškus turintys „Prienai“ šansų tai pakeisti tikrai turės. Žinoma, kelios rungtynės bus labai sunkios – teks kovoti su „Arsenalu“ ir „Klaipėda City“ ekipa, bet dar vienos rungtynės bus prieš Varėnos „Merkį“, kuris kol kas dar daugiau buksuoja ir taškų neturi. Galbūt tai bus geriausias „Prienų“ šansas iškovoti pirmąją sezono pergalę?

Žaidybinio rimto „Prienai“ nepametė, nes praėjusį savaitgalį savo mieste žaidė Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate, bet nuo smėlio komandai teks sugrįžti ant žolės.

„Komanda laisvo savaitgalio metu, dalyvavo Lietuvos paplūdimio čempionato ture, todėl varžybinio ritmo nepametė. Žaidėjai nusiteikę kovoti ir atiduoti visas jėgas, o kaip pavyks, pamatysime šeštadienį. Visos komandos stiprios, tikrai nebus lengvų rungtynių. Žiūrėsime pagal situaciją, bet išskirtinių taktikų neplanuojame.”, - svarstė „Prienų“ treneris Dainius Ališauskas.

Varėnos „Merkys“: 13 val. prieš Panevėžio „Ekraną“; 15 val. prieš KKSC „Prienus“; 17 val. prieš „Hegelmann Minifootball“.

Kaip ir „Prienams“, Varėnos „Merkiui“ ilgasis etapas yra šansas dar sugrįžti į kovą dėl medalių ar bent jau aukštesnių vietų.

Kartu nesitreniruojanti komanda jubiliejinį Lietuvos mažojo futbolo čempionatą pradėjo keturiais pralaimėjimais iš keturių. Su 0 taškų „Merkys“ kol kas yra autsaideris, bet galbūt grįžus iš Jurbarko jų situacija pasikeis?

„Merkiui“ pirmose rungtynėse teks susiremti su Panevėžio „Ekranu“. Šios ekipos „Merkys“ gerai nepažįsta, tad ir prognozuoti rungtynių baigtį yra sunku. Po to „Merkys“ žais su KKSC „Prienams“ ir šios rungtynėse, kaip jau minėjome, gali būti gera proga iškovoti daugiau taškų ne tik „Prienams“, bet ir tam pačiam „Merkiui“. Šansai kol kas – 50/50. Paskutinėse rungtynėse „Merkys“ jau žais su čempionato favoritais „Hegelmann Minifootball“, turbūt stipriausias būsimas varžovas ilgajame etape.

„Mes, kaip ir visada, nesueiname bendrai pažaisti, tačiau visi nariai žaidžia kitose savo komandose. Ar užteks jėgų ilgajam etapui, priklausys nuo to, kaip susirinksime ar turėsime pakankamai keitimų. Bet kuriuo atveju, žaisti sunku bus su visais varžovais. „Prienai“ šiemet atrodo geriau, „Ekrano“ komanda taip pat gera, o apie „Hegelmann“ nėra net kalbos – žaidžia gražų ir pergalingą futbolą. Kaip su visais žaisime dar negaliu pasakyt, viska spręsime prieš rungtynes, o rungtynių metu gal ir teks kažką keisti“, - mintimis pasidalino „Merkio“ vadovas Dmitrijus Krupovičius.

III-ojo etapo tvarkaraštis (Jurbarkas):

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Stadionas
2021-06-19 12:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) Jurbarko stad. I aikštė
2021-06-19 12:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) SC-FK Akmenė (Akmenė) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 13:00:00 FK Ekranas (Panevėžys) FK Merkys (Varėna) Jurbarko stad. I aikštė
2021-06-19 13:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) KKSC Prienai (Prienai) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 14:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FC Klaipeda City (Klaipėda) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 14:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) SC-FK Akmenė (Akmenė) Jurbarko stad. I aikštė
2021-06-19 15:00:00 FK Ekranas (Panevėžys) FK Arsenalas (Kaunas) Jurbarko stad. I aikštė
2021-06-19 15:00:00 FK Merkys (Varėna) KKSC Prienai (Prienai) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 17:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FK Ekranas (Panevėžys) Jurbarko stad. I aikštė
2021-06-19 17:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) FK Merkys (Varėna) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 18:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) SC-FK Akmenė (Akmenė) Jurbarko stad. II aikštė
2021-06-19 18:00:00 FC Klaipeda City (Klaipėda) KKSC Prienai (Prienai) Jurbarko stad. I aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2021
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Paulius Sirotavičius * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
12 Varžybų:7
Donatas Stankevičius Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
7 Varžybų:5
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
6 Varžybų:7
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
5 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
5 Varžybų:4
Nedas Rupšys Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
5 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:7
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:7
Tomas Malinauskas Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
4 Varžybų:7
Tomas Norkūnas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
4 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2021
FotoInformacija
Renaldas Stankevičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 1
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 2
Tomas Malinauskas Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
0 2
Deividas Karlauskas * Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
1 0
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artūras Armonas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Matas Gavrilovas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Justinas Popiera * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Jonas Lebedevas * Komanda:FK Ekranas (Panevėžys)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija