SOCCA

Mūsų partneriai:

2023-09-07

VI-ojo etapo anonsas: finišo tiesioji komandų laukia Radviliškyje

Rugsėjo 9 dieną (šeštadienį) bus užbaigtas 2023 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionatas. Septintojo Lietuvos čempionato užsklanda bus nuleista Radviliškio mieste, kuriame ir paaiškės naujieji Lietuvos mažojo futbolo čempionai.

Jais gali tapti dvi komandos ir abi jos yra šių metų debiutantės – tai FSK „Radviliškis“ ir Kauno „Smūgis“. Šias ekipas skiria du taškai, o visoms komandoms Radviliškyje dar teks sužaisti po dvi rungtynes, tad intriga turėtų išlikti iki pat paskutinio teisėjo švilpuko.

Rungtynės Radviliškyje prasidės nuo 12 valandos, o pasibaigs apie 16 valandą. Pirmosios aikštelės rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai Lietuvos mažojo futbolo asociacijos facebook paskyroje, o iškart po rungtynių seks ir čempionų apdovanojimų ceremonija.

Aukso likimas – „Radviliškio“ rankose

Dvejų taškų pranašumą prieš „Smūgį“ turintis FSK „Radviliškis“ savo likimą turi savo rankose. Nors praėjusiame etape FSK „Radviliškis“ 2:3 nusileido savo tiesioginiams konkurentams „Smūgiui“ ir leido jiems priartėti, kelių taškų pranašumas išliko. „Radviliškiui“ minėtas pralaimėjimas buvo pirmasis šiame čempionate, tad jei komanda sugebės po jo atsitiesti ir laimėti likusias dvi rungtynes – jie taps naujaisiais Lietuvos mažojo futbolo čempionais.

Žinoma, čempionais jie gali tapti ir greičiau, tuo atveju, jei „Smūgis“ pralaimės bent vienas savo rungtynes, bet Kauno komanda apie tai negalvoja, o kaip tik tikisi, kad pagalbos ranką jiems išties kiti klubai.

„Nuotaikos dvejopos. Norime tapti čempionais, bet ne viskas mūsų rankose. Turime ne tik laimėti likusias varžybas, bet ir tikėtis Radviliškio komandos suklupimo. Taigi, teks stebėti ir sirgti už „Radviliškio“ varžovus paskutiniame etape. Esame labai arto čempionų titulo, tai motyvuoja komandą siekti paskutinių pergalių ir su azartu stebėti kaip sekasi lentelės lyderiams. Tikimės sunkių rungtynių nes SC-FK „Akmenė“ ir FC „Klaipėdos City“ yra pajėgios komandos. Taigi, laukia tikrai dėmesio vertos rungtynės“, – kalbėjo „Spyrio“ komandos vadovas Rytis Briedis.

Savų žiūrovų palaikomas „Radviliškis“ namuose susitiks su praėjusių metų čempionais Kauno „Hegelmann Minifootball“ ir praėjusių metų vicečempionais – Jurbarko „Imsre“. Tiesa, abi šios komandos šiais metais buksavo ir iš kovos dėl medalių iškrito pakankamai anksti.

„Nuotaikos komandoje geros, bet tuo pačiu jaučiamas ir susikaupimas bei noras čempioniškai užbaigti mažojo futbolo sezoną. Komandą motyvuoja faktas, kad galime tapti čempionais. Sunku pasakyti kiek motyvuoti atvyks paskutinio etapo mūsų varžovai. Ir vieni ir kiti nebepretenduoja į čempionato medalius, tačiau sėkmingai susiklosčius paskutinėms rungtynėms dar gali pagerinti situaciją turnyrinėje lentelėje. Neretai komandos, kurios žaidžia nieko nebelemiančius susitikimus būna atsipalaidavusios ir tai padeda sužaisti puikias rungtynes. Pridėkime dar tai, kad varžovams puiki proga žaidžiant prieš lyderius trinktelėti durimis prieš sezono pabaigą. Tad atsakingai ruošiamės paskutiniam etapui“, – mintimis dalinosi „Radviliškio“ vadovas Mindaugas Urbonavičius.

Visi nori būti ketvirti

Jau po penktojo etapo tapo aišku, kad bronzos medalius užsitikrino SC-FK „Akmenė“ ir jiems tai bus pirmieji medaliai Lietuvos mažojo futbolo čempionate, tačiau dėl ketvirtosios vietos kova yra daugiau nei atvira.

Šiuo metu ketvirti su 16 taškų yra Kauno „Arsenalas“, bet tiek pat taškų dar turi FC „Klaipėda City“, o vos 2 taškais mažiau turi Jurbarko „Imsrė“. Pastaroji puikiai sužaidė penktąjį etapą, kuriame laimėjo abi rungtynes, ir taip atsispyrė nuo turnyrinės lentelės apačios bei sezoną gali užbaigti jos viduryje.

„Imsrės“ Radviliškyje lauks jų tiesioginis konkurentas „Arsenalas“ bei čempionato lyderiai FSK „Radviliškis“. „Imsrė“ neslepia noro sujaukti lyderių planus ir į jų tvirtovę atvyks laimėti.

„Nuotaikos tikrai neblogos. Praeitame etape pavyko iškovoti dvi pergales ir į Radviliškį atvyksime siekti to paties. Komandą motyvuos tai, jog galime sudrumsti vandenį komandai, kuri kovos dėl aukso medalio, bei savo abiejų pergalių atveju galime sezoną užbaigti aukščiau nei esame dabar. Žinoma, tikimės atkaklių rungtynių, kadangi žaisime su aukščiau esamomis komandomis lentelėje“, – sakė „Imsrės“ vadovas Laurynas Danielius.

Tai pačiai „Imsrei“ iššūkį tikrai mes jau minėtas „Arsenalas“.

„Nuotaikos nei blogos nei geros, važiuosime garbingai užbaigti čempionatą, kadangi po paskutinio etapo pakilti iki trečios vietos jau šansų nebeturime nei teorinių nei praktinių. Važiuosime kovoti ir išlaikyti ketvirtos vietos. Kažkokio papildomo paskatinimo nei vienam žaidėjui nereikia. Kai išeiname į aikštę - kovojame tik dėl pergalės. „Imsrė“ mums yra pati nepalankiausia čempionatų komanda, kad ir kaip gerai mes bežaistume - pergalės prieš juos nepavyksta pasiekti. Tai tikimės, pagaliau nutraukti šį prakeiksmą Na, o su „Hegelmann“ komanda - Kauno derbis, tai kažkokios papildomos motyvacijos nereikia“, – teigė „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

Negalime pamiršti iš tos pačios „Klaipėda City“ komandos. Klaipėdiečiai jėgas išmėgins su FK „Alytus“, o po to susitiks su Kauno „Smūgiu“. Pastaroji dvikova taip pat skatina „Klaipėda City“ pasirodyti kuo geriau ir suteikti įtakos kovoje dėl aukso.

„Niekas nesikeičia. Važiuojame tam, kad sužaisti savo rungtynes. Bandysime užimti kuo aukštesnę vietą po trijų čempionato prizininkų. Bus įdomų pamatyti intrigos pabaigą, kas galų gale taps čempionu. Gal ir patys galėsime kažkiek padaryti įtakos galutiniam čempionato pirmos vietos likimui. Laukiame pasiūlymų iš suinteresuotų asmenų“, – juokaudamas sakė „Klaipėda City“ treneris Sergejus Jakovlevas.

Kas liks paskutiniai?

Dar viena intriga paskutiniame etape yra ta, kas šiais metais finišuos paskutiniai. Kol kas 6 taškus turi FK „Alytus“, esantis priešpaskutinėje vietoje, o praėjusių metų čempionai „Hegelmann Minifootball“ su 3 taškais yra paskutiniai. Šiais metais „Hegelmann“ turi problemų su sudėties surinkimu, o tai tiesiogiai atsiliepia ir komandos rezultatams, bet užbaigti čempionatą garsiai užtrenkiant durimis turėtų būti vienas iš jų tikslų.

Tuo metu Alytaus komandai debiutinis čempionatas nebuvo lengvas, bet savo taškų kraitį jie gali stengtis padidinti rungtynėse su jau bronzos medalius užsitikrinusiais „Akmenės“ žaidėjais bei su „Klaipėda City“.

Į Radviliškį „Alytus“ tikrai atvyks su tikslu įgauti dar daugiau patirties.

„Manau, kad prizininkai jau aiškūs, ko gero ir čempionai, na o mūsų naujokų komandai šis čempionatas buvo gera patirtis, kurią norėtųsi papildyti ir dar bent viena pergale, o gal ir dvejomis pergalėmis”, – sakė „Alytaus“ vadovas Saulius Giedraitis.

2023 m. Lietuvos mažojo futbolo čempionato VI-ojo etapo (Radviliškis) tvarkaraštis:

12:00. FSK „Radviliškis“ – „Hegelmann Minifootball“

12:00. FK „Arsenalas“ – Jurbarko „Imsrė“

13:00. SC-FK „Akmenė“ – FK „Smūgis“

13:00. FC „Klaipėda City“ – FK „Alytus“

14:00. FSK „Radviliškis“ – Jurbarko „Imsrė“

14:00. FK „Arsenalas“ – „Hegelmann Minifootball“

15:00. FC „Klaipėda City“ – FK „Smūgis“

15:00. SC-FK „Akmenė“ – FK „Alytus“

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FSK Radviliškis (Radviliškis)1413016822+4639
2FK Smūgis (Kaunas)1411217131+4035
3SC-FK Akmenė (Akmenė)148154832+1625
4FC Klaipeda City (Klaipėda)146264342+120
5FK Arsenalas (Kaunas)146174942+719
6FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)145273034-417
7FK Alytus (Alytus)1420122973-446
8FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)141013870-623

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2023
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Ignas Raštutis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
24 Varžybų:14
Taras Onufrak (išreg.) Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
11 Varžybų:7
Rokas Gedminas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
10 Varžybų:8
Audrius Brokas Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
9 Varžybų:10
Christianas Žilinskas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:14
Klaudijus Bagočius Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:11
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
7 Varžybų:14
Marius Baziulis Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:14
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Lukas Rimkus Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Rokas Krušnauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Dmitrij Krupovič Komanda:FK Alytus (Alytus)
1 1
Rimvydas Karsokas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Vaidotas Juškus Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
1 1
Dalius Pinskas Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 2
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Martynas Jurkūnas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija