SOCCA

Mūsų partneriai:

2022-09-30

2022 metus Lietuvos mažojo futbolo rinktinė užbaigs būdama 22 reitingo vietoje

Rugsėjo 10-18 dienomis Vengrijos sostinėje, Budapešte, įvyko Socca mažojo futbolo pasaulio čempionatas.

Paminėsime, kad Lietuvos mažojo futbolo rinktinė žaidė C grupėje ir joje užėmė trečią vietą, įveikdama Maroką ir Kosta Riką, bet nusileisdama Slovėnijai ir Lenkijai. Taip Lietuvos rinktinė savo pasirodymą pasaulio čempionate užbaigė

Tuo metu pasaulio čempionė pirmą kartą tapo Brazilijos rinktinė, kuri finale įveikė Kazachstano futbolininkus. Trečią vietą užėmė Lietuvos grupėje žaidusi Lenkija.

Pasibaigus pasaulio čempionatui, tarptautinė Socca federacija paskelbė atnaujiną mažojo futbolo rinktinių reitingą, kuriame Lietuvos pozicija pažemėjo per dvi vietas. 2022 metus Lietuvos mažojo futbolo rinktinė užbaigs būdama 22-oje vietoje.

Priminsime, kad po 2019 metų Socca mažojo futbolo pasaulio čempionato, kuriame Lietuva pasiekė aštuntfinalį, Lietuvos rinktinės reitingas buvo 20-as.

Grįžtant prie atnaujinto reitingo, tai jame aukštą poziciją užima mūsų kaimynė Latvija. Savo grupėje Vokietiją įveikusi ir į aštuntfinalį patekusi Latvija pakilo į 16 vietą.

Tuo metu naujieji pasaulio čempionai brazilai rikiuojasi 2-oje reitingo vietoje, o pirmoje vietoje įsitaisė vienoje grupėje su Lietuva žaidusi Lenkija. Lenkai per paskutinius tris pasaulio čempionatus du kartus iškovojo sidabrą ir kartą – bronzą, tad įvertinus visus šiuos rezultatus, Lenkija ir pakilo į pirmą reitingo vietą.