SOCCA

Mūsų partneriai:

2024-05-16

Du savaitgalius iš eilės – mažojo futbolo turnyrai dėl prestižinių trofėjų

Jau šį šeštadienį (gegužės 18 d.) Lietuvos grybų sostinėje Varėnoje prasidės Lietuvos mažojo futbolo sezonas, kadangi įvyks ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo taurės turnyras.

Dėl pirmojo trofėjaus šiais metais susigrums rekordinis komandų skaičius – iš septynių skirtingų Lietuvos miestų į Varėną atvyks net 12 komandų, kurios burtų keliu bus suskirstytos į dvi grupes, o pirmąsias dvi vietas savo grupėse užėmusios ekipos susirems pusfinaliuose.


Net penkis savo atstovus turės Kauno miestas. Iš laikinosios sostinės į Varėną atvyks šiame turnyre dar nei karto nežaidę FK „Inter“, FK „Tauras“, o taip pat Lietuvos mažajame futbole patirties jau turintys FK „Smūgis“, „Hegelmann Minifootball“ ir 2022 metais šią taurę laimėjęs FK „Arsenalas“.

Trečią kartą Lietuvos mažojo futbolo taurę iškovoti sieks Vilniaus „El Dorado“ ekipa, kuri tai padarė 2021 metais ir pernai, bet su jais į Varėną atvyks ir „amžinasis priešas“ – FK „Eagle Team“.

Toliausiai iki Varėnos važiuoti turės kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionais tapę FC „Klaipėda City“ žaidėjai iš uostamiesčio. Ne trumpa kelionė laukia ir turnyro naujokų Kelmės „Kražantės“ ekipos, o taip pat dabartinių Lietuvos mažojo futbolo čempionų FSK „Radviliškio“.

Turnyro šeimininkų Varėnos miesto garbę gins FK „Merkys“, kuris bus gerokai atsinaujinęs sudėtį „Laisvalaikio lygos“ (angl. „Leisure Leagues“) žaidėjais, rungtyniaujančiais Varėnoje įkurtoje mažojo futbolo lygoje.

Tokiu pat principu suformuota bus ir FK „Paberžės“ ekipa. Vilniaus rajono komanda susibūrė iš „Laisvalaikio lygos“ žaidėjų ir jau šį šeštadienį patikrins savo lygį kovoje dėl prestižinio trofėjaus.

„Džiaugiamės dalyvių gausa ir plačia Lietuvos miestų geografija. Ypatingai džiugu, kad mūsų Lietuvoje organizuojamos „Laisvalaikio lygos“ žaidėjai formuojasi į pajėgias komandas ir savo jėgas sieks išbandyti su mažojo futbolo mohikanais. Kai kurių ekipų sudėtyse bus ir ką tik iš Socca Europos čempionato sugrįžusių Lietuvos mažojo futbolo rinktinės narių. Laukia tikrai aukšto lygio turnyras“, – komentavo Lietuvos mažojo futbolo taurės turnyro vadovas Kęstutis Bagonas.


Tačiau tai bus tik pirmasis turnyras dėl trofėjaus. Dar kitą savaitgalį (gegužės 25-26 d.) Latvijos sostinėje, Rygoje buvo surengtas šeštasis Baltijos mažojo futbolo taurės turnyras. Jis antrą kartą iš eilės vyks įspūdingame „LNK Sporta Parks” futbolo komplekse.

Dėl tarptautinio trofėjaus susirems dešimt komandų, tarp kurių bus ir keturios Lietuvos ekipos – tai Vilniaus „El Dorado“, Kauno „Smūgis“, FSK „Radviliškis“ ir Kauno „Hegelmann Minifootball“. Dar keturis savo atstovus turės Latvija.

Tiesa, šiais metais turnyre nedalyvaus Estijos komandos, bet jas pakeis viena Lenkijos ir viena Ukrainos komanda ir tai bus pirmas kartas, kuomet Baltijos mažojo futbolo taurėje varžysis šių šalių atstovai.

Baltijos mažojo futbolo taurės turnyras Rygoje sukurs ne tik sporto šventę, bet leis patirtį kulinarinių ir grožio patirčių. Renginio metu šefas iš Lietuvos Tadas Paplauskas lepins renginio svečius savo maisto šedevrais iš „Cloud Kitchen Baltics“ autobuso, kuriame tiesiogine to žodžio prasme įrengta virtuvė ant ratų.

Tuo metu kiti turnyro partneriai – Latvijos kosmetikos bendrovė „GMT Beauty” – džiugins žiūrovus ir turnyro dalyvius kosmetikos ir kūno priežiūros priemonėmis.

„Savaitgalis Rygoje laukia tikrai ypatingas. Kviečiame visus į „LNK Sporta Parks” kompleksą ne tik pamatyti tarptautinių mažojo futbolo rungtynių, bet ir paskanauti nuostabaus maisto, sudalyvauti dešrelių valgymo konkurse ar tiesiog laimėti puikų kosmetikos prizų. Panašu, kad pavasarį užbaigti Rygoje – puiki opcija visiems Baltijos šalių gyventojams”, – sakė vienas iš turnyro organizatorių Mareks Kere.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2024
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2024
FotoInformacija
Rolandas Gumbrys Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
7 Varžybų:7
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team (Vilnius)
6 Varžybų:5
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:7
German Jezerskij Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
5 Varžybų:5
Christianas Žilinskas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
5 Varžybų:5
Osvaldas Čipkus Komanda:FK El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:7
Ignas Raštutis Komanda:FK El Dorado (Vilnius)
4 Varžybų:7
Titas Boriavičius Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
4 Varžybų:5
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:7
Tomas Raštutis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
3 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2024
FotoInformacija
Dominykas Stundžia Komanda:FK Tauras Primaline (Kaunas)
0 1
Vaidotas Norkeliūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija