SOCCA

Mūsų partneriai:

FK Eagle Team (Vilnius)

(Vilniaus Etapas, 2016 m. Vilniaus etapas)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Dmitrij Timko

Vidutinis amžius: 37.14

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato II-osios vietos laimėtojai
Vilniaus MFL 7x7 čempionato 2014, 2017, 2021 metų NUGALĖTOJAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Edgar KaruzelGynėjas000
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282100
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087100
Artiomas BarinovasGynėjas1986-03-1617785200
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080100
Arturas KrasnoložskisGynėjas000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778300
Aleksandras MininkovasSaugas1987-03-01000
Osvald DunovskijSaugas1986-01-1217771000
Justas ZagurskasSaugas1995-10-0917970200
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878300
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170200
Gediminas SkrockasPuolėjas1989-05-27000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FK Eagle Team (Vilnius)113941Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Eagle Team (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017FK Eagle Team (Vilnius)116421Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2024FK Eagle Team (Vilnius)51100Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2023FK Eagle Team (Vilnius)3300Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborFK Eagle Team (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018FK Eagle Team (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017FK Eagle Team (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016FK Eagle Team (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015FK Eagle Team (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16FK Eagle Team (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16FK Eagle Team (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasFK Eagle Team (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasFK Eagle Team (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasFK Eagle Team (Vilnius)71200Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Kazachstanas

1

2.Brazilija

1

3.Lenkija

1

4.Meksika

1

5.Vokietija

1

6.Graikija

1

7.Ukraina

1

8.Kroatija

1

9.Slovėnija

1

10.Jungtinės Valstijos

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija