SOCCA

Mūsų partneriai:

FK Eagle Team (Vilnius)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Tallinn 2016)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Dmitrij Timko

Vidutinis amžius: 35.90

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato II-osios vietos laimėtojai
Vilniaus MFL 7x7 čempionato 2014, 2017, 2021 metų NUGALĖTOJAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
99Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
8Osvald DunovskijGynėjas1986-01-1217771000
13Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080000
16Aleksandr LebedevGynėjas1990-08-2918575000
17Viačeslavas RodevičGynėjas1986-03-3017583000
19Robertas VrublevskisGynėjas1986-11-3018082000
27Artiomas BarinovasGynėjas1986-03-1617785000
Roland AndrijevskiGynėjas1993-08-0718078000
Aleksandras SeniutisGynėjas1991-05-3118885000
6Žygimantas KirsisSaugas1993-03-20000
9Justas ZagurskasSaugas1995-10-0917970000
11Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878000
Anton PamazanSaugas1983-04-0417980000
Gediminas SkrockasSaugas1989-05-27000
Artiom StepuroSaugas1989-08-0317267000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000

Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Tallinn 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-07FK Tukums 2000 (Tukums) - FK Eagle Team (Vilnius)
22016-08-14FK Eagle Team (Vilnius) - Doker (EST)
32016-08-14FK Eagle Team (Vilnius) - Euro Takso (EST)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FK Eagle Team (Vilnius)113941Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Eagle Team (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017FK Eagle Team (Vilnius)116421Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2024FK Eagle Team (Vilnius)51100Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2023FK Eagle Team (Vilnius)3300Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborFK Eagle Team (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018FK Eagle Team (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017FK Eagle Team (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016FK Eagle Team (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015FK Eagle Team (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16FK Eagle Team (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16FK Eagle Team (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasFK Eagle Team (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasFK Eagle Team (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasFK Eagle Team (Vilnius)71200Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Kazachstanas

1

2.Brazilija

1

3.Lenkija

1

4.Meksika

1

5.Vokietija

1

6.Graikija

1

7.Ukraina

1

8.Kroatija

1

9.Slovėnija

1

10.Jungtinės Valstijos

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija