WMF EMF

Mūsų partneriai:

Latvija

(Baltic Nations CUP, Alytus 2018)

Komandos vadovas: Ainars Daudziešans

Komandos treneris: Atis Klesmanis

Vidutinis amžius: 30.93

Interneto svetainė: http://www.minifutbols.lv/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
99Dainis NalivaikoVartininkas1982-06-30183110000
12Dmitrijs RogulskisVartininkas1987-06-3018082000
1Dzintars PekstsVartininkas1986-05-1018094000
8Edijs JokstsGynėjas1992-07-2119595000
5Raitis ŠolinšGynėjas1981-02-1717060000
13Janis PakalnsGynėjas1994-08-2119595010
10Edgars JėgersGynėjas1988-09-2417882000
7Ainars DaudziešansSaugas1983-02-2117374011
6Andrejs KondratjevsSaugas1987-08-2618078000
19Matiss ŠteimanisPuolėjas1992-04-0517970000
2Edgars PriedePuolėjas1993-09-0718693000
9Andrejs SitiksPuolėjas1988-09-1517767000
11Emils MuižnieksPuolėjas1981-05-2417580000
3Klavs SvekisPuolėjas1992-03-1018780000

Sezono įvykiai (Baltic Nations CUP, Alytus 2018)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-08-041Latvija - Estija0:2
22018-08-043Lietuva - Latvija0:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Nations CUPAlytus 2018Latvija2021Detali istorija
Baltic Nations CUPRiga 2017Latvija0000Detali istorija
Baltic Nations CUPTallinn 2016Latvija2700Detali istorija
Baltic Nations CUPVilnius, 2015Latvija2311Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Lietuva211010+14
2Estija210121+13
3Latvija201102-21

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Turas 3
DataŠeimininkaiRSvečiai
2018-08-04Lietuva0:0Latvija

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Andrei Mitjunov Komanda:Estija
1 Varžybų:2
Paulius Sakalis Komanda:Lietuva
1 Varžybų:2
Henry Niinlaub Komanda:Estija
1 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Henry Niinlaub Komanda:Estija
0 2
Ainars Daudziešans Komanda:Latvija
1 0
Eduard Tšurkin Komanda:Estija
1 0
Edvinas Dubavičius Komanda:Lietuva
0 1
Janis Pakalns Komanda:Latvija
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:Lietuva
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija