WMF EMF

Mūsų partneriai:

Lietuva

(Baltic Nations CUP, Alytus 2018)


Komandos vadovas: Kęstutis Bagonas

Komandos treneris: Stanislovas Danisevičius

Vidutinis amžius: 27.51

Interneto svetainė: http://minifutbolas.lt

Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė dalyvavo miniEURO 2013 (Kretoje), miniEURO 2014 (Juodkalnijoje), miniEURO 2015 (Kroatijoje) ir EMF EURO 2016 (Vengrijoje) čempionatuose. Aukščiausia vieta - 18 (2013m.).
2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo Taurės NUGALĖTOJA.
Rinktinę 2015, 2016 ir 2018 metais treniravo legendinis Lietuvos futbolininkas - Stanislovas Danisevičius (1957m.g.), o 2017 metais buvęs kitas garsus Lietuvos futbolininkas - Tomas Ražanauskas (1976m.g.)


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Kęstutis RainysVartininkas1989-12-2417574000
0Mantas ŠumskisVartininkas1980-08-1818082000
3Edvinas Dubavičius Gynėjas1996-10-2518784010
2Deividas PetravičiusGynėjas1992-11-1518578000
5Svajūnas SavickasGynėjas1987-07-1217773000
10Paulius SakalisSaugas1987-06-0317776100
11Valentin BaranovskijSaugas1986-10-1516969010
8Ruslan TamilinSaugas1996-11-2817569000
7Dominikas StankevičSaugas1997-05-0617873000
4Valdemar ŠaveikoPuolėjas1992-02-2118883000
9Albertas ŠaveikoPuolėjas1997-07-0519075000

Sezono įvykiai (Baltic Nations CUP, Alytus 2018)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-08-042Estija - Lietuva0:1
22018-08-043Lietuva - Latvija0:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
EMF EUROEMF Euro 2016Lietuva3500Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2015Lietuva3900Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2014Lietuva3221Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2013Lietuva3130Detali istorija
Baltic Nations CUPAlytus 2018Lietuva2120Detali istorija
Baltic Nations CUPRiga 2017Lietuva1000Detali istorija
Baltic Nations CUPTallinn 2016Lietuva2300Detali istorija
Baltic Nations CUPVilnius, 2015Lietuva2422Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Lietuva211010+14
2Estija210121+13
3Latvija201102-21

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Turas 3
DataŠeimininkaiRSvečiai
2018-08-04Lietuva0:0Latvija

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Andrei Mitjunov Komanda:Estija
1 Varžybų:2
Paulius Sakalis Komanda:Lietuva
1 Varžybų:2
Henry Niinlaub Komanda:Estija
1 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Henry Niinlaub Komanda:Estija
0 2
Ainars Daudziešans Komanda:Latvija
1 0
Eduard Tšurkin Komanda:Estija
1 0
Edvinas Dubavičius Komanda:Lietuva
0 1
Janis Pakalns Komanda:Latvija
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:Lietuva
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija