WMF EMF

Mūsų partneriai:

Prancūzija

(EMF EURO, EMF Euro 2016)
Vidutinis amžius: 29.41

Interneto svetainė: http://www.soccerpark.fr/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
16Regis GiraldoVartininkas1991-01-2019085001
85Brian GuinardVartininkas1985-10-14202100000
3Mathieu Mule BertranineGynėjas1985-11-2317873000
4Lucas GabastouGynėjas1993-04-3018276000
5Romain LabaigGynėjas1994-02-2217668100
6Maxime MulotGynėjas1993-03-0418277000
7Nicolas HuertosPuolėjas1987-09-1216864100
8Paul EtiennePuolėjas1994-04-1917763000
9Kevin GastouPuolėjas1990-06-1117883100
10Elie DohinPuolėjas1983-07-2917265300
11Jerome BoulinPuolėjas1989-05-1817272000
12Gabriel PigreePuolėjas1985-03-1818989000

Sezono įvykiai (EMF EURO, EMF Euro 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-221Rumunija - Prancūzija3:1
22016-08-242Ispanija - Prancūzija1:3
32016-08-253Prancūzija - Lietuva2:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
EMF EUROEMF Euro 2016Prancūzija3601Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Rumunija321063+37
2Ispanija31115504
3Lietuva310257-23
4Prancūzija310267-13

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Radu Marian Burciu Komanda:Rumunija
3 Varžybų:3
Elie Dohin Komanda:Prancūzija
3 Varžybų:3
Pavelas Smolkovas Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Edvinas Mučinis Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Gabriel Tanase Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gabriel Ruiz Vicente Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3
Nicolas Huertos Komanda:Prancūzija
1 Varžybų:3
Justinas Zagurskas Komanda:Lietuva
1 Varžybų:3
Bogdan Andrei Chiper Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gonzalo Leon Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Regis Giraldo Komanda:Prancūzija
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija